Mergina išvaryta iš darbo dėl netinkamos aprangos: jautė didelę gėdą

Ilgus metus kovojusios už lygias teises vyrams ir moterims, pastarosios darbovietėje vis dar jaučiasi menkiau įvertinamos. Deja, bet būtent moterys, o ne vyrai darbe dažniau yra ir žeminamos. 18-metė Lillie Cattell paviešino istoriją, kuomet darbdavys ją pažemino dėl netinkamos aprangos.

Harlow mieste esančioje kompanijoje „Warwick Estates“ Lillie buvo pirmasis darbas, kuriuo ji labai džiaugėsi ir dėl kurio labai stengėsi. Darbą ji pradėjo dar praėjusių metų rudenį ir iki šių dienų jau spėjo kiek palypėti karjeros laiptais.

Deja, visų metų šioje darbovietėje mergina išdirbti nežada dėl patirto pažeminimo. Jai buvo pasakyta, kad verčiau persirengtų, kadangi jos drabužiai netinkami, o sijonas – per trumpas.

Ji pasakoja, kad tą dieną atvykus į darbą ją netruko pasikviesti žmogiškųjų išteklių komandos narė, kuri iškart merginą privertė pasijusti labai nejaukiai.

„Ji pasivedė mane ir pradėjo kalbėti, kad tai, ką aš dabar vilkiu, yra nederama ir kad verčiau grįžčiau namo ir persirengčiau. Jaučiau ir didžiulį pyktį, bet ir didelę gėdą, pažeminimą, nes būtent šiuos drabužius į darbą vilkiu labai dažnai. Aš tiesiog pasakiau „gerai“ ir nuėjau, nes nenorėjau, kad ji matytų mano ašaras.

Jaučiausi labai pažeminta. Turėjau atsijungti nuo darbo, susirinkti daiktus ir garsiai pasakyti savo vadovui, kodėl privalau išeiti namo. Atsisėdusi į automobilį nebegalėjau tramdyti emocijų, man buvo tarsi sunku kvėpuoti. Galiausiai, manęs atvažiavo tėtis, nes nebūčiau sugebėjusi pati grįžti namo“, – socialiniuose tinkluose savo istoriją išplatino Lillie.

Mergina pasakoja, kad tėvai jai patarė užpildyti nusiskundimą dėl darbovietės komandos narių elgesio, ji tą padarė. Vėliau ji tvirtina sulaukusi pasiūlymo susitikti neformalioje aplinkoje ir aptarti susiklosčiusią situaciją, tačiau mergina atsisakė.

„Mano darbovietėje nebuvo nustatyta jokio aprangos kodo. Tai neformali aplinka. Ir apmaudu, kad ne visi suvokia, kad dabartiniais laikais labai skiriasi mano amžiaus ir, tarkime, 40-mečių aprangos stilius“, – apmaudo neslėpė mergina.


Rašyti komentarą...
P
Pikts
2021-07-04 17:52:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai lietuviams čia turi but labai įdomu?!!!
Atsakyti
0

:
:D
2021-07-04 19:11:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
o tai kur cia pazeminimas? nusivede, kad kiti negirdetu jog gauni pastabas, taip, tikrai ne profesionalu sakyti, eik namo persirengti, bet tai buvo privatus pokalbis. Butu viesai prie visu pasake eit persirengt nes atrodai kaip kale ir apmete kiausianiais, tada butu pazeminimas.
Atsakyti
0

b
bobos
2021-07-04 19:18:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
nekreipk demesio, debilu karta auga. Viskas ka pasakai pries kita zmogu yra izeidimas, pazeminimas, nepagarba ypac jei sukritikavai moteri. Jei turi nuomone apie moteri ir ta nuomone jai nepatinka, tai reiskias esi netolerantiskas, nesupratingas, misogonistas, nesubrendelis ir nevykelis. Jei moteris turi nuomone apie vyra, kuri jam nepatinka tai jis lohas jibanas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų