Melania seka blogomis D.Trumpo pėdomis: parodė, kaip pasišaipė iš M.Obamos

 Šiemet paviešinus pirmus vaizdus iš Kalėdoms papuoštų Baltųjų rūmų, pasaulis prapliupo kritikuoti JAV prezidento Donaldo Trumpo žmoną Melanią. Pirmosios ponios pasirinkti papuošimai ir stilius buvo vadinamas „baisiu“ ir tiesiog „košmarišku“. Nepaisant to, atrodo, kad Melania vis tik rado būdą atsiteisti už kritiką ir pasišaipyti ir iš kitų, rašo dailycaller.com.

23

„The Dailly Caller“ tvirtina, kad savo šventinėse dekoracijose Trumpų šeima ir visų pirma Melania paliko Obamoms aštrią žinutę. Ir ypatingai buvo taikomasi į žmonių numylėtinę Michelle Obama.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. D.Trumpui – smūgis į pasirdžius: iš Melanios skonio vėl tyčiojasi visas pasaulis

Buvusi pirmoji JAV ponia buvo gerai žinoma dėl savo kovos už sveiką gyvenimo būdą ir sveiką mitybą. Jos kampanija „Pajudėkime“ turėjo įtakos ir mokinių mitybai mokyklose – jie buvo skatinami protingai žiūrėti į kalorijas ir rinktis sveikesnį maistą. Tiesa, daugelis sveikatą taisančių taisyklių jau buvo panaikintos D.Trumpo administracijos.

Nors ir pavyko išstumti Michelle Obama sveikatingumo idėjas iš mokyklų, Melanijai, atrodo, to neužteko. Moteris priešingai vizijai skyrė visą Baltųjų rūmų kambarį. Įsitikinkite patys!

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Melania seka blogomis D.Trumpo pėdomis: parodė, kaip pasišaipė iš M.Obamos


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų