Jei meilė būtų matuojama nupirktomis suknelėmis, Paulas Brockmanas galėtų pretenduoti į labiausiai mylinčio vyro titulą. Per 56 metus JAV gyvenantis vokietis savo žmonai Margot padovanojo 55 tūkst. suknelių, kurias visas išrinko pats, informuoja odditycentral.com.

Pirmąsias dešimt suknelių P. Brockmanas gavo nemokamai dirbdamas jūrų uoste Bremene - darbuotojai iš atsiųstų prekių galėjo išsirinkti ką tik norėjo. Jas jis padovanojo savo merginai Margot. Po kiek laiko, jauna pora nusprendė susituokti - merginos tėvai davė leidimą tik tuo atveju, jei susituokę jie išvyks gyventi į JAV. Dėl šio plano vaikino atsisakė jo šeima, tačiau jis su jaunąja žmona persikėlė į "galimybių žemę" ir apsigyveno Kalifornijoje.

Darbštus vyras pradėjo dirbti statybose, o netrukus įkūrė ir savo kompaniją. Atsirado lėšų, kurias buvo galima išleisti savo malonumui. Paulas su Margot labai mėgo šokti, tad kiekvieną savaitę eidavo į pramoginių šokių vakarus. Vyriškis norėjo, kad žmona kiekvieną kartą vilkėtų vis kita suknele. Tad jis ėmė jas pirkti...

REKLAMA

Margot niekada nemėgo apsipirkinėti ir geriau likdavo tvakytis namuose. Taigi, Paulas visas sukneles rinko ir pirko pats. Jis jas pirkdavo prieš darbą, po darbo ir net net darbo metu - kartais grįždavo namo net su 30 suknelių. Vyriškiui nerūpėjo nei kaina, nei dydis - jis paprasčiausiai įsivaizduodavo žmoną vilkinčią vieną ar kitą suknią ir ją pirkdavo. Taigi, daugumos suknelių Margot niekada net ir neapsivilko.

Margot jo prašė liautis pirkus, bet Paulas net nenorėjo to girdėti. Pastebėjęs žmonos nepasitenkinimą, jis ėmė slėpti savo pirkinius - pirmiausiai garaže, o paskui specialiai tam tikslui išnuomotuose konteineriuose. Paulas nenorėjo, kad kiti žmonės sužinotų apie jo suknelių pirkimus. Jis tai vertino kaip tikrą ir nuoširdų rūpestį žmonos stiliumi ir išvaizda.

2012 metais apie šią tėvo maniją sužinojo dukra Louise - sutuoktiniai apie tai nepasakojo ne tik artimiesiems, ar draugams, bet ir savo vaikams. Išgirdusi, kad tėvas ketina visa kolekciją padovanoti jai, mergina, paveldėjusi motinos praktiškumą, nusprendė suknelės išparduoti.

Paulas su tuo sutiko ir padeda organizuoti pardavimus ir išpardavimus. Jis teigia visiškai nesigailintis šiai "kolekcijai" išleistų pinigų.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2013-08-30 21:03:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durnius ir tiek :)
Atsakyti
0

l
lina
2013-09-01 09:29:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
kam tiek pritempe,nerupejo nei dydis ,nei kaina?vienu zodziu pirko kas tik pakliuvo po ranka,kavailys ir tiek...
Atsakyti
0

m
moteris
2013-09-02 12:16:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
o cia tai vyras--
JEI NORS DALIS VYRU LYGIUOTUSI I JI-butu laimingas poru gyvenimas
DEJA-DABAR VYRAI PALUZTA DEJUOJA-IR JEI KA IESKO ,GUODEJOS,,MAMOS,,GLOBEJOS-kodel
o kas juos augina-MOTERYS-TEVAI-vyrai nuo pareigu atsisake-PER SUNKU-stai jums turim nauja VYRU KARTA-KURI ISAUGO BE TEVO-MOTERU-MAMOS-MOCIUTES-TETOS-AUKLETOJOS GLEBYJEjie nemoka BUTI VYRISKI-iesko paramos-o NE PADEDA AR YRA PILNAVERCIAI PARTNERIAI-ar tokie reiklalingi siuoliakinei 21 a, moteriai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų