Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Meghan Markle pasisakymai ne sykį sukėlė trintį tarp dviejų brolių ir, anot vieno karališkojo apžvalgininko, tikėtina, kad gali kilti daugiau chaoso, kai pasirodys princo Harry knyga apie visas jo patirtis karališkoje šeimoje.

Meghan Markle pasisakymai ne sykį sukėlė trintį tarp dviejų brolių ir, anot vieno karališkojo apžvalgininko, tikėtina, kad gali kilti daugiau chaoso, kai pasirodys princo Harry knyga apie visas jo patirtis karališkoje šeimoje.

REKLAMA

Princo Williamo su broliu princu Harry santykiai nuo pat žymiojo Meghan Markle interviu Oprah Winfrey, kuriame ji teigė, kad Kate Middleton privertė ją verkti prieš vestuves, išlieka šalti, tvirtina karališkasis ekspertas. Tačiau dar prieš ceremoniją kiti šaltiniai tvirtino, kad tai Kate, kurią prie ašarų privedė Meghan, verkė per ceremoniją. Būtent tokie melai ir tiesos pagražinimas sukūrė prarają tarp dviejų brolių, sako „The Mail on Sunday“ redaktoriaus padėjėja Kate Mansey.

Kalbėdama su „Mailplus“, Mansey sakė: „Tai buvo labai gėdinga. Man tai buvo apibūdinta kaip pagarbus būdas pranešti apie tai, kas nutiko, tačiau aš to nelaikyčiau jokia pagarba. Tai verčiau yra tik įžeidimas. Manau, kad tie komentarai, skirti Kate, labai pakenkė brolių santykiams. Manau kad reikia nerimauti ir dėl Harry knygos. Kas žino, kas joje bus“.

REKLAMA

Meghan atskleidė, kad nuo to laiko ji Kate atleido, tačiau sakė, kad „tikrai svarbu, kad žmonės suprastų tiesą“.

Ji savo žymiajame interviu sakė laidos vedėjai: „Tas įvykis su Kate, kuris net neįvyko, buvo tikrai labai sunkus... Manau, kad tada viskas iš tikrųjų pasikeitė“. Winfrey spaudė Meghan: „Taigi konkrečiai, ar privertei Kate verkti?“

Meghan atsakė: „Ne, ne, atsitiko atvirkščiai. Ir aš to nesakau norėdama ką nors įžeisti ar paniekinti, nes buvo tikrai sunki vestuvių savaitė ir ji dėl kažko nusiminė. Tačiau ji atnešė man gėlių ir atsiprašymo raštelį, ir padarė tai, ką aš daryčiau, jei žinočiau, kad ką nors įskaudinau“.

Tuo tarpu Harry ir Meghan „peržengė raudoną liniją“, nuspręsdami pasitraukti iš karališkosios šeimos, mano karališkasis biografas. „(Karalienė) nenori, kad karališkosios šeimos vardas būtų taip suteptas ir, manau, kad tai peržengė raudoną liniją, – sakė Angela Levin. – Ji labai kantri moteris. Ji leidžia savo vaikams ir anūkams iki tam tikro lygio daryti tai, ką jie nori daryti, o kai jie peržengia liniją, ji įsikiša.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad princui Williamui artimi šaltiniai teigia, jog jo ir Harry santykiai nerodo jokių taisymosi ženklų. Pranešama, jog Williamas yra „įsiutęs“ dėl Harry parodytos nepagarbos karalienei. 

Kembridžo kunigaikštis mano, jog jo jaunėlis brolis savo elgesiu peržengė visas ribas, o praraja tarp jų vis gilėja, praneša „Mail Online“ .

Princui Williamui jau antradienį sukaks 40 ir karališkosios šeimos ekspertai jau dabar ėmė spekuliuoti, jog iš brolio princas sveikinimų nesulauks. Panašu, jog nėra jokių ženklų, jog brolių santykiai gali sušilti. 

„Pykčiai su broliu labai paveikė Williamą. Jis tarsi gedi santykių, kuriuos prarado. Žmonės nesupranta, jog Williamas Harry tapo tėviška figūra.

Jis nebuvo vien brolis, bet ir dar vienas tėvas, visada ištraukdavo Harry iš bėdos. Bet nesuklyskite, jis piktas. Jis tiki, jog Harry negerbė karalienės ir karališkosios šeimos“, – sakė princams artimas šaltinis.

Williamo ir Harry santykiai netolimoje ateityje gali dar pablogėti – Harry ketina išleisti savo memuarus. Visgi, pasak šaltinių, Williamas jaunėliui broliui visada laikys atviras duris. 

REKLAMA
REKLAMA

Kitas Williamo draugas pareiškė, jog Harry niekada nepatiko būti karališkosios šeimos dalimi. Pasak jo, spaudimas, kurį Harry patyrė gyvendamas ir dirbdamas su Williamu, neigiamai paveikė ir jų santykius – o šiems pasitaisyti nepadeda ir Meghan Markle.

Pasak šaltinių, Williamas iki šiol pyksta ant Meghan už teiginius, kuriuos ji išsakė interviu su Oprah Winfrey metu. Šiame interviu M. Markle pareiškė, jog Williamo žmona Kate ją pravirkdė pasiruošimo vestuvėms metu. 

Nors Williamo santykis su broliu ir sugadintas nepataisomai, kiti jo gyvenimo aspektai šiuo metu yra geresni nei bet kada – pasak šaltinių, Williamo santuoka su Catherine dabar yra tvirtesnė nei bet kada anksčiau, o tėvystė jam neša daug džiaugsmo.

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų