REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Kate Middleton ir Meghan Markle (nuotr. SCANPIX)

Apie hercogienių Kate Middleton ir Meghan Markle santykius visuomet sklandė pačių įvairiausių kalbų, vis dėlto viena buvo akivaizdu – geriausiomis draugėmis jos tikrai netaps. 

5

Apie hercogienių Kate Middleton ir Meghan Markle santykius visuomet sklandė pačių įvairiausių kalbų, vis dėlto viena buvo akivaizdu – geriausiomis draugėmis jos tikrai netaps. 

REKLAMA

Vis dėlto visai kitoks įspūdis, pasirodo, galėjo susidaryti jų pirmąjį susitikimą.

Ištikimiausi M. Markle ir princo Harry gerbėjai žino, kad jiedu susipažino Londone, 2016 metų liepą – juos suvedė abiejų bendras draugas, Markusas Andersonas. Po metų pora susižadėjo ir davė viešą interviu žiniasklaidai Kensingtono rūmuose.

Interviu metu M. Markle nesiliovė girti karališkosios šeimos, karalienės ir princo Williamo žmonos Kate. Anot hercogienės, visi jai buvo itin malonūs.

Įdomu tai, kad, pasirodo, kol Harry ir Meghan slapčia susitikinėjo, princas Williamas vis slapčia vylėsi susipažinti su brolio naująja mergina.

REKLAMA
REKLAMA

„Williamas ir Catherine svajojo susipažinti su Meghan, o kadangi esame kaimynai, mums tai pavyko net kelis kartus, ir Catherine buvo…“ , – nespėjo sakinio užbaigti Harry, mat Meghan jį nutraukė ir pareiškė, kad K. Middleton buvo „nuostabi“.

REKLAMA

Tąkart pagyrų pora negailėjo ir princui Williamui bei princui Charlesui, su kuriais teigė susitikę daugybę kartų.

Ir nors dabar sklinda gandai, kad M. Markle nėra didžiausia karališkosios šeimos gerbėja, tąkart ji su karaliene buvo susitikusi prieš sužadėtuves, ir liko jų susitikimu be galo patenkinta. 

„Man buvo be galo svarbu susipažinti su karaliene ne tik kaip su monarche, bet ir pro Harry akis, kaip mylinčia močiute. Buvau be galo dėkinga už tą laiką, kurį galėjau su ja praleisti. Ji – nuostabi moteris“, – tada sakė M. Markle.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad vėliau apie karališkąja šeima rašiusi Sally Bedell Smith pasidalijo savo pastebėjimais apie tai, kad ištekėdama už princo M. Markle tikėjosi pasakos, vis dėlto jos tikrai negavo. 

Interviu užsienio žiniasklaidai davusi rašytoja įsitikinusi, kad M. Markle mėgavosi savo žvaigždės gyvenimu, o nusprendusi tapti hercogiene, nė negalėjo įsivaizduoti, kaip iš tiesų apsisuks jos gyvenimas.

„Dabar ima atrodyti, kad ji gailisi, jog atsisakė savo ankstesnio gyvenimo – tai, ko iš jos tikėjosi karališkoji šeima, nesutapo su tuo, prie ko ji buvo įpratusi“, – sakė S. B. Smith.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Eskpertė sutiko, kad buvimas karališkosios šeimos dalimi, M. Markle tapo nesuskaičiuojamais privalumais, tačiau tai, kad jai teko atsisakyti daugybės brangių dalykų, tapo tikru iššūkiu. Todėl kai tekėjo už princo Harry, Meghan, tikėtina, nesugebėjo viso to numatyti.

Primename, kad savo daug žadančios aktoręs karjerą Meghan palaido dar 2017-aisiais, kai jiedu viešai paskelbė apie sužadėtuves. Iki tol aktorė net 7 metus vaidino itin populiariame seriale „Suits“, o taip pat turėjo savo tinklaraštį „The Tig“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų