naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
8
Mantas Katleris su tėčiu (tv3.lt koliažas)

Mantas Katleris – vienas žymiausių jaunosios kartos Lietuvos humoristų. O koks Mantas yra nulipęs nuo scenos?

8

Mantas Katleris – vienas žymiausių jaunosios kartos Lietuvos humoristų. O koks Mantas yra nulipęs nuo scenos?

REKLAMA

Naujienų portalo tv3.lt kalbintas Manto tėtis Saulius atskleidė, iš kur atsirado sūnaus humoro jausmas ir koks vienas garsiausių šalies komikų yra namuose. 

Saulius Katleris pokalbio pradžioje atskleidžia – su sūnumi nebegyvena nuo tada, kai mažajam Mantui buvo vos penkeri metukai. Todėl paklaustas, ar tikėjosi, jog sūnus taps komiku, trūkteli pečiais:  

„Ženklų nemačiau, nes reikalas tas, jog aš negyvenau su juo nuo tada, kai Mantui buvo penkeri metukai. Tas jo vystymasis į komiką man nebuvo labai artimas“, – pasakoja S. Katleris. 

O ar tėvai nesvajojo, kad sūnus pasirinktų kitą, „rimtesnę“ profesiją? Saulius atviras – toks Manto sprendimas net  nenustebino: 

REKLAMA

„Ne, tikrai ne. Man atrodo, kad kai jis dirbo tuo vadinamu transporto vadybininku, tai buvo tikrai ne jo sritis. 

Nenustebau, kai sužinojau, kad sūnus dirba komiku. Aš pats toksai mokykloje buvau. Jis visada mėgo pajuokauti. Tik pas mane tie „bajeriai“ tokie, kur tikrai ne televizijai. 

REKLAMA

Man atrodo, kad tai – genai. Mano mama irgi labai „prie humoro“. Jai – 99 metai, ji dar gyva. Atsimenu per susibūrimus mėgdavo pajuokauti“, – tikina S. Katleris. 

Paklaustas, koks garsus humoristas buvo vaikystėje, Saulius nustebina – pasirodo, ant scenos puikiai publiką valdantis komikas nuo pat vaikystės buvo nepaprastai ramus vaikas. Pasak Sauliaus, ši sūnaus savybė neišnyko iki šiol – vyro teigimu, M. Katlerio toli gražu neištiko žvaigždžių liga: 

REKLAMA

„Aš sakyčiau, kad Mantas buvo ramus. Atsimenu, jeigu norėdavome kur nors išvažiuoti, galėjome įjungti jam kokį nors filmą ir jis visą dieną galėjo jį ramiai žiūrėti. Aš irgi ramus, ne mušeika. 

Nesusirgo jis ir žvaigždžių liga. Jis labai santūrus, namuose išvis. Kai būna mūsų kalėdiniame susitikime, iš jo žodžio neišpeši. Tikrai nepasikėlė visiškai“, – apie sūnų atsiliepia Saulius Katleris. 

REKLAMA
REKLAMA

Manto Katlerio, kaip ir kitų jo kartos komikų pasakojami anekdotai neretai peržengia vulgarumo ribas. Paklaustas, ar dėl sūnaus juokelių nėra tekę raudonuoti, S. Katleris šypteli – jie toli gražu jam neatrodo „per stiprūs“: 

„Pirmieji humoristai Lietuvoje buvo „Radijo šou“. Ten, patikėkit, tikrai buvo riebesni juokeliai negu Manto. Jo „bajeriai“ tikrai ne riebūs, tose kasetėse, kurias jie išleido, tikrai jų daug baisesnių yra“, – prisimena Saulius Katleris.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų