Mama su vaiku lėktuve sulaukė pagiežos: jos atsakas privers susimąstyti

Ne visiems patinka skristi lėktuvu. Dar sunkiau tai daryti, kai kartu turi keliauti ir mažametis vaikas. Ne vien dėl to, kad sunku jį nuraminti, bet ir dėl piktų kitų keleivių komentarų.

60

Viena motina lėktuve stengėsi nuraminti savo vaiką, tačiau kai kurie keleiviai garsiai dėl to piktinosi. Buvo sunku ne tik motinai ir dukrai, bet ir kitiems keleiviams.

(60 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mama su vaiku lėktuve sulaukė pagiežos: jos atsakas privers susimąstyti

Moteris nusprendė parašyti viešą laišką ir jį paskelbti socialiniame tinkle „Facebook“. Ji tikino pastebėjusi, kad vos jai ir vaikui įžengus į lėktuvą, atsirado piktų žvilgsnių, kad ši keliauja su vaikučiu.

„Mes sėdėjome už tavęs. Negalėjau sulaukti, kol galėsiu pasodinti vaiką ir pasidėti krepšius. Po dramatiškų dejonių, kurias leidai, buvo lengva suprasti, kad erzinome tave vien egzistuodami.

Mano dukrelė žaidė ir juokėsi, akivaizdžiai, per garsiai, kad tau tai patiktų. Galvoju, ar tau buvo bloga diena, ar tai tiesiog normalus tavo elgesys. Galvojau, ar tavo žmonai gėda, nes ji tyliai linkėjo į tavo purkštavimus. Galvojau, ar pats turi vaikų, daug apie tave galvojau“, – rašė moteris.

Ji pridūrė, kad kai kurie žmonės nė nesusimąsto, kodėl tėvai kartais keliauja su mažais vaikais. Jie žino, kad tai sunku, tačiau reikalinga. Moteris tikino vos neapsiverkusi ir atsiprašinėjusi visų, tačiau vaiką nuraminti buvo labai sunku.

Daugybė interneto vartotojų ją palaikė ir tikino kartais patys nė nesusimąstantys apie tai, kad lėktuve verkiantys vaikai išgyvena daug labiau, nei jie, klausydami riksmo.


Rašyti komentarą...
A
Aha
2019-02-18 19:24:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkaip keista. Kiek kartu skridau niekas neziurejo i vaikus piktai. Kaip tik linksmino, snekino priesais sedincius vaikus. Nes visi supranta, kad mazam vaikui sunku ramiai issedeti kelias valandas. Netikiu, kad keleiviai piktinosi garsiu vaiku juoku. Greiciausiai tai buvo neisaukletas, nesutramdomas aukselis.
Atsakyti
-2

M
Mama
2019-02-19 05:59:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Auklėjimo spragos.. 1 m vaiko ??? Žmonės mielieji..susumąstykit.
Atsakyti
-3

S
Skridusi su 2 mažais vaikais
2019-02-18 20:06:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai manau Jūs tas žmogus, kurį autorė ir apibūdino. Gero gyvenimo be vaikų, Almantai.
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų