Mama šokiruota: tai, ką padarė jos sūnui mokykloje, įsiutino tūkstančius

Vieną dieną motina, auginanti 9 metų sūnų, sulaukė neįtikėtinos žinios. Grįžus sūnui iš mokyklos ji pastebėjo, jog vaiko veidas ištinęs.

18

Kai paklausė, kas nutiko vaikas prisipažino, jog mokykloje buvo „dantų tvarkymo“ diena. Į devynmečio mokyklą atvyko specialistai, kurie apžiūrinėjo vaikus ir atliko dantų valymą.

Devynmečiu buvo pasakyta, jog jam darys šaknų valymo procedūrą, o po jos tiesiog išrovė jam 3 dantis. Vaikas grįžo namo sutinusiu veidu.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mama šokiruota: tai, ką padarė jos sūnui, įsiutino tūkstančius

Mama buvo nemaloniai nustebusi, nes nesuprato, kodėl jai niekas nepaskambino ir nepranešė, kad jo sūnui bus atliktos tokios procedūros. Kai mama iškėlė skandalą, į jos namus atvažiavo žurnalistai.

Kaip teigia motina, baisiausia tai, jog jos vaikui niekas nedavė nuskausminamųjų, o ilgą kelią namo vaikas turėjo pareiti pats.

Dėl šio įvykio atliekamas skubus tyrimas. 


Rašyti komentarą...
t
tai
2017-11-26 12:53:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
kur cia vyko,nuotraukose tai ne-grai
Atsakyti
0

E
Ed
2017-11-26 16:01:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sovietmetis bet vaikai buvo su sveikais dantim o db laisva lietuva kiek bedantu vaikscioja.nesuprantu kaip mamai nebuvo pranesta
Atsakyti
0

O
Oi,kokia
2017-11-26 18:07:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Menkavertė žinutė, neaišku kur tai vyko, aišku,kad ne Lietuvoje, okazkas nesupratęs ispus burbulą,ir bus pilamos pamazgos mūsų mokykloms. Ar reikia tokių rašliavų, o jų čia netrūksta.Rasykit aktualiais klausimais geriau...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų