Mama Rock'n'Roll laiko veltui neleidžia: nejaučia nei rankyčių, nei kojyčių

Televizijos laidų vedėja Laima Tamulytė-Stončė, kitaip žinoma kaip Mama Rock'n'Roll, karantino metu laiko veltui neleidžia. Moteris sutvarkė šalia namų esančią aplinką bei pasidalijo su gerbėjais rezultatais.

14

Negana to, į darbus moteris pasižiūrėjo per juoko amplitudę.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laima Tamulytė-Stončė karantino metu laiko veltui neleidžia

Feisbuke ji rašė: „Viena sinoptikė labai gražiai išsireiškė pavadindama šių dienų orus šlykščiai maloniais (žinoma, dėl koronaviruso). Ale tikrai malonūs ir deginantys... Valandas ir dienas, nes, atrodo tik atsigulėm ir vėl keltis, ir vėl į rankas grėblį, pūteklį, aukšto slėgio plovyklą, sekatorius, žirkles ir valtį. Kažkas galvos, kad man su galva negerai, kam ta valtis? O dar ir kaip reikia, jei nori nugenėt augalus ir nuravėt skardžius aplink tvenkinį. Buvo ką veikt. Nei rankyčių, nei kojyčių.

Ačiū Dievui pernai likę be rankų stengdamiesi išvalyti tujas su lapų pūtekliu ,šiemet „pagreitinom" reikalą ir panaudojom aukšto slėgio plovyklą. Tiesa, dar liko nugrėbt išburusius „džiūvėsėlius". Diena per trumpa. Bet šaunuolis mano vyras, kuriam Dievas davė 1.96m (man atseikėjo tik 1.69m) spėjo palygint joms ševeliūras nors visi šaukia, kad į kirpyklas eit negalima.

Kai pagalvoji, kad jau ir žolė ant kiemo nupjauta ir prieskonių lysvės apsodintos, nepakartojamai gera geriant kavą galvot ne kiek daug dar reikia padaryt iki Velykų, o kaip smagu, kad ne taip daug ir liko - vejos aeravimas ir patręšimas, spygliuočių patręšimas, kiemo trinkelių plovimas, dar tiesa, tie tujų džiūvesiukai. Vis vien smagu, kad tas nelemtas karantinas užpuolė mus gyvenant ne bute. Ten tikriausiai jei net balkono nėra nors šuniu kauk."


Rašyti komentarą...
A
2020-04-09 08:09:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė Laimute --- taip ir toliau , kuo daugiau teigiamų emocijų !!!!
Atsakyti
-2

X
X
2020-04-09 20:45:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai šauni, darbšti, turinti puikų humoro jausmą. Kodėl ji turi visiems patikti. Būkime nuoširdesni, pasidžiaukime kitų pasiekimais ir nuveiktais darbais. Nekoneveikime kitų žmonių. Su artėjančiomis šventėmis, mieli lietuvaičiai. Laimutei norisi palinkėti tik sėkmės ir tegul sukurtas grožis džiugina širdį.
Atsakyti
0

D
Dalia
2020-04-09 22:21:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiki, darbšti, turi jumoro jausmą, viskas su ja gerai, va, su kai kuriais iš mūsų yra ptoblemų.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų