Mama pasipiktino: sūnų nepažįstamieji painioja su mergaite

Kai Conneris Holmesas (9 mėn.) atėjo į šį pasaulį, jo jau kelių centimetrų ilgio plaukai nustebino ne tik berniuko tėvus.

24

Nepaisant to, sūnaus garbanų pakerėti praeiviai ir nepažįstami asmenys, vaikelio mamai Zoe Keers tikrai pradeda įkyrėti. Dauguma jų Connerį sumaišo su mergaite, o komentarai, jog nukirpus plaukus trumpai jis bus panašesnis į berniuką, įgriso iki gyvo kaulo.

Berniuko plaukų ilgis – 10 cm. Gatvėje sutikti praeiviai neretai sustabdo motiną su vaiku ir pataria apsilankyti pas kirpėją. Tačiau Zoe laikosi savo nuomonės, kad Connerio plaukai – jos reikalas ir kaip juos šukuoti ir kirpti turi rūpėti tik jai. Be to, pasak mamos, berniukas gimė atrodydamas būtent taip.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mama pyksta ant jos sūnaus išvaizdą kritikuojančių nepažįstamųjų

Netgi tuomet, kai vaikelis vis dar gyveno mamos pilvelyje, įvairių skenogramų metu berniuko plaukus buvo galima ryškiai matyti.

„Daug žmonių mane tiesiog sustabdys gatvėje ir klaus, ar ne laikas apsikirpti? Kartą prie mūsų priėjo moteris ir kai pasakiau, kad tai berniukas, jis sukritikavo jo ilgus plaukus. Mane tai šiek tiek suerzino, nes kritikuoti mano vaiką ir jo išvaizdą jiems nedera“, - pasakojo Zoe. „Jis – mano sūnelis, tad ir spręsti, ar laikas kirptis, teisę turiu tik aš.“

REKLAMA

Pasak mamos, Connerio plaukai auga taip greitai, jog kartą, kai berniukui buvo 5 mėnesiai, ji nuvyko į kirpyklą, tačiau rezultatais nepatenkinta likusi Zoe dar ilgai ten nesilankys.

„Jis jau lankėsi kirpykloje, kurioje liepiau pritrumpinti galiukus. Kadangi jis buvo dar mažas ir nuolat judėjo, nešyklėje gulėjusio sūnaus plaukus apkirpo labai negražiai“, - prisiminė Zoe.

Kai Connerį gatvėje palaiko mergaite, jauna mama nesupranta, kodėl kitiems taip rūpi jos vaiko išvaizda.

„Neprašiau jo, kad gimtų turėdamas tokius plaukus. Dar gerokai pieš gimimą, skenogramų metu buvo galima pamatyti, kad jo galva papuošta įspūdingu plaukų kiekiu. Neliepiau jam taip atrodyti. Mano mama pasakojo, kad kai gimiau aš, taip pat turėjau ilgus plaukus. Nieko su Connerio plaukais nedarau. Jis – kūdikis ir tiek“, - sakė ji.

Kol kas Zoe mažyliui patinka su ilgais plaukais atėję jų priežiūros įpročiai. Ypač berniukas mėgsta būti šukuojamas. Kartais, išplovus plaukus, juos mama išdžiovina džiovintuvu, bet dažniausiai jie išdžiūsta natūraliai. Taip pat plaukai kartais palepinami kondicionieriumi.

„Kai jam sueis vieneri, bandysiu ir vėl nuvesti pas kirpėją, tačiau tik aš pati nuspręsiu kada. Mūsų šeimai ir daugeliui šios Connerio garbanos patinka“, - džiaugėsi Zoe.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų