Makiažo taisyklės pagal Kristiną Ivanovą: ko reikia, kad nekenktum savo odai?

Grožio salono savininkė, papuošalų kūrėja ir grupės „Yva“ narė Kristina Ivanova kalbėdama apie kosmetiką džiaugiasi: „Tai – mano sritis“, - patikina ji. Žinoma mergina jau kuris laikas save realizuoja ne tik scenoje, bet ir makiažo pasaulyje.

39

Artėjant šaltajam metų sezonui, Kristina moterims pataria nepamiršti rūpintis savo oda, kuriai žvarbiu metu ypatingai reikalinga apsauga.

„Reikėtų nepamiršti kreminės pudros. Ji ne tik maskuoja veidą, bet ir suteikia apsaugą. Šaltas oras kenkia mūsų odai ir kalbu ne tik apie veidą. Reikėtų saugoti ir rankas, jas palepinti kremu. Normalu, kad kosmetinės priemonės žiemą skiriasi nuo tų, kurias naudojame vasarą“, - tv3.lt pasakoja vizažistė.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grožio salono savininkė ir grupės „Yva“ narė Kristina Ivanova

Grožio salone dirbanti K. Ivanova išduoda, kad beveik kasdien naudoja makiažą, tačiau kurdama savo įvaizdį ji stengiasi nepersistengti.

„Aš dirbu vizažiste, todėl ir prieš klientes turiu atrodyti atitinkamai. Naudoju makiažą, tačiau bandau juo skirtingai varijuoti. Kiekvieną dieną stengiuosi rinktis šiek tiek lengvesnį makiažą: naudoju kreminę pudrą, lengvos spalvos šešėlius, blakstienų tušą, lūpų pieštuką ir blizgį. Taip pat paryškinu antakius, kas yra labai svarbu“, - pastebi Kristina.

Mergina pasakoja, kad nejaučia didelio spaudimo atrodyti tobulai vien dėl to, kad yra daugeliui žinoma pramogų pasaulio atstovė.

„Vienintelė diena, kai aš ilsiuosi yra sekmadienis. Šią diena leidžiu pailsėti ir savo odai, todėl stengiuosi nenaudoti makiažo“, - nusišypso pašnekovė.

Kristina išdavė, kad labiausiai jos oda „kenčia“ savaitgalio pradžioje – penktadieniais ir šeštadieniais, mat šiomis dienomis dažnai vyksta grupės „Yva“ koncertai. Tokiomis akimirkomis mergina stengiasi taupyti laiką ir dažosi tik vieną kartą dienoje – anksti ryte.

„Stengiuosi pasidažyti taip, kad makiažas man laikytų iki vėlyvo vakaro. Su laiku atradau makiažo priemones, kurios man padeda sukurti ilgalaikį įvaizdį“, - džiaugiasi ji.

REKLAMA

Paklausta, kokia jos kosmetinė priemonė yra mėgstamiausia, Kristina nė nedvejodama rėžia – kremas.

„Jis yra būtinas mano odai. Turiu sausą odą. Kremą naudoju veidui, rankoms, o kūną lepinu sviestu. Visada ieškau kuo riebesnės ir kokybiškesnės priemonės. Taip pat prausiuosi ne su dušo žele, o aliejumi. Svarbu nepamiršti, kad odą reikia drėkinti iš vidaus, todėl vadovaudamasi šia taisykle stengiuosi gerti daug vandens“, - pasakoja K. Ivanova.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų