Nors tikrajame Euro 2008 Prancūzija pralaimėjo Italijai, Europos mados čempionate viskas gali būti šiek tiek kitaip.

Ir Italija, ir Prancūzija turi daugiausia šansų būti tituluotos Europos mados čempionais, rašo D.Britanijos portalas „femalefirst“.

Italijos komandoje „žaidžia“ tokie tarptautinį pripažinimą pelnę prekiniai ženklai kaip Roberto Cavalli, Gucci, Gianfranco Ferre, Miuccia Prada, Dolce & Gabbana ir Versace.

Prancūzijos komandoje taip pat stiprūs žaidėjai –  Chanel, Christian Lacroix, Christian Dior ir Yves Saint Laurent.

Pirmas varžybų kėlinys galėtų baigtis lygiosiomis: Paryžiaus ir Milano madų savaitės sulaukia panašaus mados ekspertų dėmesio. Abiejuose renginiuose savo kolekcijas pristato garsiausi mados kūrėjai, o žurnalistams taip pat sunku apsispręsti, į kurią pusę sukti – link Paryžiaus ar link Milano.

Italija užima lyderės pozicijas odinių drabužių ir aksesuarų gamyboje, tačiau Prancūzijai pralaimėjimo nėra ko bijoti – ji gali didžiuotis savo aukštosios mados paveldu, klasika, kuri niekada nemiršta.

Atrodo, jog jėgos yra apylygės, tačiau Prancūzija meta savo pagrindinį kozirį – šios šalies prezidentas yra vedęs supermodelį!

Nicolas Sarkozy ir Carla Bruni susituokė šių metų vasario mėnesį ir yra laikomi viena stilingiausių pasaulio porų. Nuo galvos iki pirštų galiukų Chanel apsitaisiusi Carla sukėlė susižavėjimo bangą vizito D. Britanijoje metu. Jau dabar daugelis mados atstovų zuja aplink ją, tikėdamiesi, kad ši moteris taps kokios nors jų reklaminės kampanijos veidu.

Taigi, klasikinės elegancijos ir aukštosios mados paveldo sostinė Prancūzija skelbiama Europos mados čempione!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų