Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Man visai negėda, kad dirbau turguje ir pardavinėjau batus. Be to aš visai nesu elitas, galbūt aš tiesiog žinomas žmogus“, - bandė gintis Natalija Bunkė, kai laidos „Valanda su Rūta“ dalyviai pareiškė laikantys N.Bunkę elitine dainininke.

REKLAMA

Kas yra elitas, o kas tiesiog žinomi žmonės ar paprasčiausiai norintys  pasišildyti garsenybių spindesy ir draugijoj? Baleto primarijus Nerijus Juška nesiginčijo pavadintas elitu. „Tegu kiekvienas pasiekia tiek, kiek aš savo srityje“. „Aš esu elitas“, - lyg ir juokais, bet atvirai pareiškė maestro Donatas Katkus.  Bet čia pat susikirto su žiniasklaidos atstovais, kad jie nuvertina tikrąjį elitą aprašinėdami ir garsindami pramogų pasaulio žvaigždes ir jų skandalus. „Lietuvoje būti elitu neapsimoka, čia muzikantas gauna 200 litų honorarą už koncertą,  o Kinijos miestely kiekvienam muzikantui  žadėjo 3 tūkstančių eurų atlyginimą, kad taptume jų orkestru.“ – pasakojo garsus dirigentas.

REKLAMA
REKLAMA

Dainininkas Merūnas Vitulskis tikisi tapti Lietuvos elitu ir ateityje garsinti savo šalį visame pasauly. Bet įžengęs į vadinamojo elito pasaulį, jis nusivylė daugeliu ankstesnių savo autoritetų. „Tai „putoplastas“, kuris lūžinėja rankose, kai pamatai jį iš arti.“ - tvirtina Merūnas ir stengiasi kuo mažiau lankytis kviestiniuose vakarėliuose. „O be reikalo, ten sudaromi didžiausi ir naudingiausi sandoriai“, - atkerta jam pramogų pasaulio vakarėlių liūtai. Vadinamųjų „elito“ vakarėlių užkulisius atvėrė ir pati N.Bunkė pripažinusi, kad už atėjimą į vakarėlį jai siūloma 1000 litų, renginių ir televizijos laidų prodiuseris Gediminas Jaunius papasakojo ir apie didesnes sumas siūlomas žvaigždėms. Tuo tarpu N.Juška prasitarė, kad damos prašydamos jo draugijos nueiti į vakarėlius ir kartu nusifotografuoti  žada jau ne pinigus...

„Valanda su Rūta“ šiandien  19.10 val. per LNK.

Rūta Mikelkevičiūtė (nuotr. LNK)Rūta Mikelkevičiūtė (nuotr. LNK)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų