M. Grabštaitė siunčia svarbią žinutę merginoms: svarbiausia netempti gumos

Muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyvė bei „Eurovizijos“ atrankose pasirodžiusi dainininkė Marija Grabštaitė pastaruoju metu atrodo ypatingai gerai – merginos veidą nuolat puošia šypsena, o ir išvaizdos pokyčiais ji nesiliauja stebinti savo gerbėjų.

34

Naujienų portalui tv3.lt Marija papasakojo apie mylimiausią makiažo priemonę, o taip pat atskleidė ir puikios išvaizdos paslaptį.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marija Grabštaitė

Atrodo, kad nuo „X faktoriaus“ tavyje įvyko daugybė pokyčių! Kokie yra svarbiausi tavo grožio ritualai?

Juokingas dalykas tas, kad tokių nė neturiu. Bandau jų turėti, nes su metais reikia naudoti visokius kremus, lankytis procedūrose. Tačiau esu ta, kuri viską daro pavėluotai. Net ir elementarų veido valymą darytis pradėjau visai neseniai. Aišku, aš atrodau jaunesnė – manau, tai genai. Taip pat dabar esu ir labai laiminga – tikrai jaučiuosi žydinti. Manau, kad vidinė būsena duoda labai daug, todėl mano tikslas yra propaguoti visus būti savimi, nes tai puikiai matosi ir išorėje.

Tačiau tikrai esu tokia, kuri retai kažką darosi, o jei galėčiau, tai nė nesidažyčiau, bet tam įtaką daro įvairūs renginiai, koncertai.

Jei galėtum kiekvienai merginai duoti vieną ypatingą grožio patarimą – koks jis būtų?

Patarimą duočiau tokį, kuriuo pati nebuvau pasinaudojusi – svarbiausia netempti gumos, jei turite problemų su oda. Reikia eiti pas kosmetologes ir viską keisti. Mano veidas išbėrimais sureagavo į saldumynus, kurių vis tiek negaliu sustoti valgyti. O praeinant pro veidrodį, tas veidas vis užkliūna. Tačiau jo liesti nereikėtų – atsiranda užkrėtimas. Aišku, aš dabar vaikštau pas kosmetologę, į veido valymus, ir tai iš tiesų padeda. Svarbu save prižiūrėti, o veidas – labai svarbus. Juk pirmiausia jį ir pamatai.

Ar yra kažkokia makiažo priemonė, be kurios negalėtum nė dienos?

Tušas – galėtų daugiau nieko nė nebūti. Jei esi įdegusi, pudros nereikia, antakiai dažniausiai yra sutvarkyti ir jų papildomai nedažau, o štai tušą visuomet turiu turėti su savimi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų