M. Grabštaitė ir M. Randers pasiglemžė fotografo dėmesį: siautė grožio renginyje

Trečiadienio popietę tarptautinė grožio ir mados agentūra „Polhem PR“ sukvietė žinomas šalies moteris, tinklaraštininkes ir žiniasklaidą į pavasario ir vasaros sezono tendencijų pristatymą. Teminio renginio „Ruošiuosi atostogoms“ metu, svečiai susipažino su tiek rinkoje iki šiol nematytų, tiek gerai žinomų mados ir grožio prekės ženklų naujienomis.

19

„Mados ir grožio industrija gyvena ne vienu mėnesiu į priekį, todėl apie pavasario ir vasaros tendencijas pasakojame dar vasario pradžioje. Renginį pasirinkome teminį - pakvietėme ruoštis atostogoms. Naujoves pristatėme taip, tarsi moteris žingsnis po žingsnio ruoštųsi į šiltus kraštus – iš išorės ir vidaus pasirūpindama odos būkle, įdegiu, makiažu, plaukais ir, žinoma, garderobu. Kvietėme į vienintelį Lietuvoje grožio barą, kuriame vaišinome grožio shot‘ais. Net darbužių įvaizdžius suskirstėme pagal skirtingas kelionės kryptis“, - pasakojo agentūros vadovė Ugnė Petrauskaitė.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Polhem PR“ organizuoto grožio ir mados naujovių renginio akimirkos

Stiliaus naujienoms abejingos neliko Simona Starkutė, Karolina Toleikytė, Ingrida Martinkėnaitė, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, visažistės Milita Daikerytė, Neringa Čukinienė, Deimantė Kazėnaitė, Justina Gafaro, stilistės Reda Mickevičiūtė, Irina Cybina, Ula Kotryna Tulevičiūtė, Emilija Dagytė, taip pat populiariausios tinklaraštininkės Sotera Šveikauskaitė, Inga Žuolytė, Ieva Swan ir Marija Grabštaitė, kuri su drauge Maria Randers pasiglemžė visą fotografų dėmesį. Iš minios išsiskirti nebijanti mergina demonstravo puikią nuotaiką.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kviestinei publikai pristatytos pavasariškos grožio ir mados naujienos


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų