„M.A.M.A“ nominantas Markas Palubenka Klaipėdoje kels muzikines bangas

Dainininkas Markas Palubenka turi puikių naujienų Klaipėdos melomanams – šeštadienį jie kviečiami į nemokamą atlikėjo koncertą. Žmogumi-orkestru tituluojamas muzikantas su uostamiesčio publika sveikinsis socialinio klubo „Raketa“ scenoje. Ryškiaspalvėje Klaipėdos senamiesčio erdvėje Markas atliks savo naujausią ir jau pripažinimo pelniusią programą „Puzzleman“.

„Raketoje“ skambėsianti programa – tai antrasis studijinis Marko albumas. Dainininkas žadą įtraukti publiką į tikrą skambesių įvairovę. Tuo ir išsiskiria naujasis jo albumas: jei vieni kūriniai užduoda latino ar soul ritmus, tai jau kita melodija skamba ir su repo ar net funk’o užuominomis.

„Šiame albume yra visko, daug skirtingų žanrų. Ne be reikalo juk „Puzzleman“. Pavieniui kūriniai gali skambėti tarsi vis kita, skirtinga detalė, tačiau jos kartu sudaro harmoningą visumą. Būtent tai ir siūlau uostamiesčio publikai. Klaipėdoje nekoncertavau jau gerus metus, tad sugrįžtu stipriai išsiilgęs šio miesto auditorijos. Savo programa kviečiu pasvarstyti, kas atsitiktų, jei akimirksniu praplėstume savo pasaulio matymą neribotais naujais požiūriais ir idėjomis? Taptume genijais, paranojikais, mistikais, o gal komikais? Šis albumas leidžia klausytojui plėsti savo individualią dėlionę, sulig kiekviena daina. Kaskart vis kitokia“– kalba M. Palubenka.

REKLAMA

Markas puikiai derina indie elektroniką su akustine gitara, o tai, kad taip lengvai geba atlikti skirtingo stiliaus kūrinius yra ryškus jo unikalumas. Taigi muzikanto gerbėjų laukia puikus šeštadienio vakaras – spalvingas ir dinamiškas Marko pasirodymas „Raketos“ scenoje truks per pusantros valandos. Tai bus puiki proga skambiam vakarui pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų