M.A.M.A 2018 organizatoriai džiaugiasi įspūdingais reitingais

Penktadienį įvykę Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2018 įrodė, kad tai yra nepralenkiamas renginys, kuris ne tik suburia 10 tūkstančių žiūrovų į Kauno „Žalgirio“ areną, bet ir sudomina didžiausią televizijos žiūrovų auditoriją. Organizatoriai džiaugiasi rezultatais ir sako, kad reitingai kalba patys už save.

154

Penktadienio vakarą žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2018 pritraukė beveik 900 tūkstančių žiūrovų. Oficialūs reitingai rodo, kad šis renginys laimėjo žiūrovų dėmesį prieš kito kanalo pasiūlytą pramogą santykiu 10,2 ir 9,8. O finansiškai aktyvių žiūrovų auditorijoje (15–49 m.) šis skirtumas buvo daugiau nei dvigubai didesnis.

(154 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apdovanojimų M.A.M.A. 2018 ceremonija

„Šis metas – praeitų metų apžvalga ir įvertinimas, vyksta daug įvairių renginių ir apdovanojimų. Bet svarbiausias ir didžiausias muzikinis metų renginys yra M.A.M.A, tai įrodo žiūrimumo skaičiai. Be to, šis renginys aprėpė žymiai daugiau nei tik praėjusius metus – buvo pagerbta šlovinga muzikos praeitis, parodytos ryškiausios šiandienos žvaigždės ir dar tik beįsižiebiantys nauji talentai. Džiaugiamės turėję galimybę parodyti savo žiūrovams tiesioginę renginio transliaciją – jie galėjo pajausti tą atmosferą, pamatyti tą vaizdą, kurį matė ir arenoje buvę žiūrovai. Tiesioginis eteris visada yra rizikingesnis nei paruoštas įrašas, bet suteikia tikroviškumo įspūdį, žiūrovai gali pasijausti šventės dalimi, o ne tik stebėtojais“, – sakė TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

„Akivaizdu, kad Lietuvos muzikos scena nėra sustabarėjusi. Atsiranda naujos žvaigždės, kurios po metų kitų rinks arenas. M.A.M.A nebijo naujovių, rodo, kas bus artimoje ateityje. O žmonėms tai yra įdomu“, – kalbėjo transliacijos prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

M.A.M.A 2018 organizatoriai dėkoja lietuviškos muzikos kūrėjams, atlikėjams, renginio partneriams, žiūrovams bei klausytojams ir tikisi dar daugiau naujų vėjų 2019 metų muzikos versle.

Dar sykį pažvelgti į M.A.M.A 2018 renginį ir jo užkulisius galima čia:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų