Londone gyvenantys atlikėjai 30-ies Mantas ir 52-ejų Jolanta – apie tai, ką suprato per pastaruosius metus: be galo jautru

Londone gyvenantys dainininkai Mantas Vygantas (30) ir Jolanta Naruševičiūtė (52) trumpam buvo sugrįžę į gimtąjį kraštą – Lietuvą. Tiesa, būtent čia jie vyko automobiliu. Pasakodamas apie kelionę, vyras džiaugėsi, kad viskas praėjo sklandžiai.

16

Naujienų portalui tv3.lt M. Vygantas sakė, kad per pastaruosius metus jie suprato itin svarbų dalyką, kurio dėka pradėjo kitaip vertinti tai, ką turi.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Londone gyvenantys dainininkai Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė Lietuvoje

Pasak M. Vyganto, ši kelionė praėjo sklandžiai: „Kelionė sekėsi puikiai. Net geriau, nei galėjome įsivaizduoti. Labai greitai grįžome į Lietuvą. Vakare apie 19 val. išvažiavome į Prancūziją o sekančią dieną 15 val. jau buvome pasiekę kelionės tikslą. Keliai geri, eismas ir oras buvo mums palankus.

Matomai likimas dosnus mums ir padovanojo lengvą kelionę į namus, kad greičiau, pagaliau po tokios ilgos pertraukos pasiekti mylimą gimtinę bei apkabinti mylimą šeimą. Pavyko pravažiuoti visą kelią pačiam be miego laimingai ir tikrai sėkmingai. Incidentų kelyje matėme tiek Vokietijoje, tiek Lenkijoje, bet tai nesutrukdė mūsų laiko ir galėjome sėkmingai tęsti kelionę. Pradėjome grįžę kibti į darbus. Filmavimai televizijoje bei naujų dainų įrašai. Su džiaugsmu keliavome per Lietuvą ir įgyvendinome taip ilgai kurtus planus.“

Atlikėjas neslėpė, kad jam Lietuvoje be galo gera. „Jaučiamės Lietuvoje puikiai. Toks jausmas, kad nebuvome čia visą amžinybę. Tokia ilga pertrauka suteikė progą suvogti, kokia didelė trauka gimtinei ir be galo didelis ilgesys. Supranti, kaip greitai bėga laikas. Be galo jautru... Šis karantinas įrodė, kad šeima yra pati didžiausia vertybė. Kad nelemta liga ar virusas priverstinai atskiria mus nuo pačių brangiausių. Suvoki, kad reikia branginti kiekvieną susitikimą ir mėgautis kiekviena akimirka. Bendravimas internetu ar telefonu – neatstoja tų emocijų“, – jautriai kalbėjo jis.


Rašyti komentarą...
B
Birute Ohvanainen
2021-09-09 22:47:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dziaugiuosiu uz jud ! LAIMES BEGALINES! Bukite laimingi!
Atsakyti
0

J
Jo
2021-09-10 01:16:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia suprasti kas sėja visą šitą chaosą,per kurį mes taip sunkiai gyvename
Atsakyti
0

L
Lina
2021-09-11 20:52:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusibodot...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų