LNK laidoje bus atskleista V. Janukovyčiaus rūmų didybė

Jau šį trečiadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje „KK2“ unikali galimybė išvysti Viktoro Janukovyčiaus aukso rūmus. Prabanga tviskančioje rezidencijoje pavyko atsidurti tik „KK2“ komandai.

Jau nuo ankstyvo ryto prie vilos būriuojasi žmonės, čia yra parduodami suvenyrai, galima įsigyti kavos. Žmonės atvyksta bent akies krašteliu pažiūrėti, kaip neįtikėtinai prabangiai gyveno Ukrainos galva, kai šalyje vidutinė alga siekia vos 1000 litų.

Drąsusis „KK2“ reporteris Domininkas apžiūrėjo tiek aplinkinę teritoriją, tiek namo vidų. Šioje rezidencijoje gyvenusį Viktorą aptarnavo tūkstančio žmonių personalas, jo valdos apima 140 hektarų žemės plotą. Turistų dėmesį patraukia didelis V. Janukovyčiaus laivas, kuriame įrengta pokylių salė.

KK2 komanda liko nustebinta aukso tviskesio – beveik viskas šiame name, pradedant nuo kranų, baigiant klozetais, nulieta iš aukso. Nuosavas kino teatras, asmeninė golfo aikštelė net asmeninė cerkvė įeina į šių prabangių apartamentų kompleksą. Aplink namą yra nemažai pirčių, saunų, teritorijoje gyvena fazanai, o kiekviena antis netgi turi savo namelį.

Iš kur tokia prabanga? Ką apie tai mano Ukrainos gyventojai? Visa tai jau šį trečiadienio vakarą, 19.30 val. per LNK.  


Rašyti komentarą...
c
cinmo viršūnė
2014-03-05 20:08:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiūriu tą laidą dabar, aš nesuprantu, ką norėjo pareikšti autoriai ir kokiai auditorijai tai skirta? (debilams??). Taip ciniškai ir su pridurkišku jumoru viską pateikti... Būčiau ukrainietis, duočiau nosin...
Atsakyti
0

m
mazilis
2014-03-06 11:14:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikrai kad...
Atsakyti
0

G
Gytis
2014-03-09 00:34:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas zurnalistas dar net neisivaizduoja kas jam nutiktu jai Janukovicius pamatytu ta laida. Ziauru...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų