Pirmadienį, rugpjūčio 25 dieną, grandioziniu reginiu prasidės keturioliktasis LNK televizijos sezonas.

Sostinės Utenos pramogų arena prisipildys vandens, kuris virs pieno upėmis, trykš fontanai, o dainininkai ir laidų vedėjai į sceną plauks valtimis, leisis iš dangaus.

Daugiau nei dviejų valandų trukmės renginyje žiūrovų laukia dvidešimt įspūdingų muzikinių mini spektaklių dar niekada Lietuvoje nematytoje scenoje - vandenyje.

Naujai nuskambės itin populiarus tautos hitas „Dviratukas“. O jį atliks... Jeronimas Milius, Vytenis Pauliukaitis, Irma Jurgelevičiūtė, Liveta ir Petras Kazlauskai. Nežinia, kiek prie viso to prisidės „Dviračio šou“ aktorių komanda, bet pasirodymas žada būti išties skandalingas.

„Įjunk televizorių pagaliau!“, - paskelbs Lietuvos kantri karalius, neįsivaizduojamas be skrybėlės, barzdos ir akinių, Virgis Stakėnas. Jam pritars Ramūnas Rudokas, Vilija Matačiūnaitė, Baggy B ir Merūnas Vitulskis. „Dviračio šou“ čia jau niekuo dėti.

V. Stakėno pasirodymas LNK sezono atidaryme su daina „Įjunk televizorių“ nesibaigs. Su Lietuvos scenos grandu pasiryžo dainuoti jaunasis ponių numylėtinis Radži. „Kelelis tolimas“, - užtrauks jie duetu.

Atidarymo renginys – ne tik sensacingas, bet ir informatyvus. Sužinosime, ar laidos „Trečias nereikalingas“ vedėja seksualioji Mia išdrįs viešai sulaužyti pažadą gyventi be sekso. „Nėr bičų – neverk“, - numos ranka pop scenos pionieriai „ŽAS“.

REKLAMA

Ar žinote raganą Vitaliją? Kur nežinosite – tai „Dviračio šou“ superžvaigždė. Ji pateiks krūvą „pletkų“ iš šalies garsenybių gyvenimo. Landūs žurnalistai galės išsitraukti užrašų knygutes.

O štai Giedrius Leškevičius šįkart „Abipus sienos“ temų nenarplios. Karaokė čempionas ir visų galų meistras nenuvils savo talento gerbėjų ir... sudainuos su grupe „In Culto“.

Fiestoje pasirodys vandeniniai duetai: „LNK Muzikos akademijos“ vedlys, „Žvaigždžių duetų“ prizininkas Leonardas Pobedonoscevas su Evelina Anusauskaite, Rūta Ščiogolevaitė su Kristina Savickyte. Taip pat - LNK laidoje „Auksinė savaitės blykstė“ debiutuojančios Živilės Vaškytės duetas su saldžiuoju Stano.


Rašyti komentarą...
l
lama karalius
2008-08-22 13:20:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
stai ir zengia musu Lietuvos metalistas i shuda... good luck. Pirmadieni ateis svente ir i seneliu namus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų