Liveta ir Petras Kazlauskai ryžosi plastinei operacijai: tobulino veidą

Liveta ir Petras Kazlauskai vienas kitam gimtadienio proga padovanojo originalią dovaną: abu atsigulė po plastikos chirurgo peiliu. Dieną prieš operaciją naujienų portalui tv3.lt Liveta papasakojo, kodėl ryžosi operacijai ir išdavė, labai bijanti. 

22

„Yra gydytojo reikalavimai tam tikri, baliavoti negalime. Turime laikytis instrukcijų, negalime šampaniuko išgerti“, – prieš operaciją juokavo Liveta Kazlauskienė. 

Pasak Livetos, šį sprendimą priimti porą paskatino pora skirtingų priežasčių: „Vienas kitą palaikydami už rankos, pasidovanojome vienas kitam tokią operaciją. Petras skaito daug knygų, jam tikrai ji labai reikalinga. O kad jam būtų drąsiau, prisijungiau ir aš. 

Esu vaikystėje patyrusi autoavariją, turiu ant vieno voko. Tas randas man visada trukdo ir vizažistai nuolat pretenzijas reiškia, kad trukdo padaryti gražų makiažą. Kirpčiukus stengiuosi laikyti paleistus toje vietoje. Tas randas man dabar pasileido į apačią, ir jau reikia tos operacijos“, – tikina L. Kazlauskienė. 

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liveta ir Petras Kazlauskai

Liveta Kazlauskienė tikina, jog vyro ilgai įkalbinėti nereikėjo – plastinei operacijai jis ryžosi lengvai. Pasak jos, šou versle jie toli gražu ne pirmieji, pasiryžę šiai procedūrai: 

„Iš šou verslo daug kas iš vyrų pasidarę šią operaciją. Jau mes esame ko gero paskutiniai. Aš džiaugiuosi, kad mano vyras sutiko, yra šiuolaikiškas. 

Mes iš šou verslo nesiruošiame trauktis, nes mūsų gerbėjų meilė vis dar yra aktyvi ir stipri. Mus vis dar kviečia į koncertus. Dar nenorime pasiduoti amžiaus tėkmei“, – kalba muzikantė. 

Tiesa, moteris prisipažįsta, operacijos bijanti – pasak jos, jai siaubą kelia net adatos ir vizitai pas gydytojus.


Rašyti komentarą...
u
uuuu
2021-09-22 22:06:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dabar jau čigonai ims žegnotis eidami pro šali ...
Atsakyti
-1

K
Kavenskas
2021-09-22 23:32:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekam jie jau neįdomūs. Tai nusprendė pasireklamuot.
Atsakyti
0

L
Labai gudriam
2021-09-23 11:00:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Tikras Kai baudžiamąją bylą iškels už tokius komentarus, kokiu gaidžiu giedosi? O ir kameroje ant kitų pimpių gaidžiu teks šokinėti!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų