„Little Big“ narė prisipažino, jog šiltus jausmus puoselėja grupės lyderiui: netrukus buvo apkaltina šeimos ardymu

Populiarios Rusijos grupės „Little Big“ narė Sofija Tajurskaja visai neseniai prisipažino, jog puoselėja šiltus jausmus grupės lyderiui Iljai Prusikinui. Netrukus mergina buvo apkaltinta, jog būtent ji kalta dėl Ilijos ir jo buvusios žmogos Irinos santuokos griūties.

Apie tai pranešė portalas spletnik.ru.

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, prieš keletą dienų 30-metė grupės „Little Big“ pagrindinė atlikėja S. Tajurskaja patvirtino romaną su 36 metų tos pačios muzikinės grupės lyderiu Ilja Prusikinu.

Netrukus internautai pasiskirstė į dvi barikados puse: vieni palaikė Sofiją, o kiti stojo ginti Iriną ir teigė, kad grupės vokalistė išardė jų šeimą.

Viskas prasidėjo po to, kai Sofija Tajurskaja interviu metu prisipažino, kad ji ir I. Prusikinas susitikinėjo nuo praėjusios vasaros pabaigos. Tuo pačiu metu Sofija anksčiau neigė romantiškus santykius su grupės kolega. Sofija taip pat patikslino, kad ji neatėmė Iljos iš šeimos: pagal jos versiją jų santykiai prasidėjo po to, kai Ilja išsiskyrė su žmona Irina.

„Mes slapstėmės. Ir net jei nesislėptume, viskas būtų taip pat, absoliučiai kaip yra dabar. Ilija su žmona išsiskyrė 2019 m., mūsų santykiai prasidėjo 2020 m., Bet vis tiek aš esu šeimos ardytoja“, –  savo versiją pateikė dainininkė.

Mergina taip pat kelis kartus pakartojo, kad nei ji, nei Ilja niekada negalvojo, kad galėtų užmegzti romantiškus santykius.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų