Likimo žaidimas: anyta pasirinko ne keturis anūkus, o savo veltėdį sūnų

„Kur man dėtis vienai su keturiais vaikais?“ – su ašaromis akyse „TV Pagalbos“ studijoje klausė Jolanta. Jos anyta Kristina pasirinko ne keturis anūkus, o savo veltėdį sūnų. Kodėl? Ji turi atsakymą, tačiau jis nėra malonus Jolantai.

5

„Nepasisekė man su marčia. Ji išvijo mano sūnų, pridarė skolų, nuteikė anūkus prieš mane. Nėra ji nei gera šeimininkė, nei gera žmona. Nejaugi sunku vyrui lėkštę sriubos įpilti? Tegu marti su vaikais išeina iš buto, o ne mano sūnus“, - savo numylėtinį gynė Kristina.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: „Kur man dėtis vienai su keturiais vaikais?“ – su ašaromis akyse „TV Pagalbos“ studijoje klausia Jolanta.

Tačiau visą gvenimą savo vaikams atidavusi Jolanta neturi kur eiti, nors dirba dieną naktį. Vyras jai nepadeda ir netgi smurtauja. Todėl gindama vaikus Jolanta išgrūdo savo vyrą. „Su Romu pragyvenau 21 metus. Jau 13 metų jis nedirba ir yra mano išlaikomas. Jis yra girtuoklis, mušeika, žodžiu – negeras vyras“, - guodžėsisi Jolanta.

Iš nevilties moteris sako galinti atsiklaupti ant kelių prieš anytą. Tačiau laidos vedėja Renata Šakalytė - Jakovleva ištarė svarbius žodžius: „Prieš šį žmogų neleisiu klauptis ant kelių. Prašome visus geros valios žmones padėti ir paremti Jolantą, kad ji galėtų įsigyti nedidelį namuką Kražiuose“, - žiūrovus paragino R. Šakalytė – Jakovleva. Būstas šiame miestelyje kainuoja apie 4-5 tūkstančius eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų