„Lietuvos talentuose #IšNamų“ netrūko staigmenų: pasirodė seniai matyti veidai

Šį šeštadienį TV3 televizija savo ištikimiausius žiūrovus kvietė dar vienam ypatingam seansui prie TV ekranų. Šįkart tai buvo išskirtinis šou – „Lietuvos talentai #IšNamų“! 

Šiandien, tiesioginės transliacijos metu, mylimiausi ryškiausio ir populiariausio projekto „Lietuvos talentai“ dalyviai pristatė pasirodymus iš savo namų, o juos vertino kompetentinga ir jau pamilta komisija.

Marijus Mikutavičius, Ineta Stasiulytė, Justinas Jankevičus ir specialiai iš Londono nuotoliniu būdu prisijungusi Dalia Ibelhauptaitė vertino talentų pasirodymus. Įvertinti galėjo ne tik komisija, bet ir žiūrovai – jie galėjo balsuoti ir rinkti labiausiai patikusį pasirodymą, šie nusprendė, kad geriausiai pasirodė jaunoji būgnininkė Fausta Šukytė.

Pirmasis pasirodė Martynas Levickis. Martynas bandė laimę du kartus – pačiame pirmame Lietuvos Talentų sezone, bet suklupo per finalus ir grįžo kitais metais. Martynas tą kart tuometiniu teisėjui Adolfui Večerskui ant scenos rėžė, kad yra geriausias ir projektą laimės. Taip ir buvo, Martynas nugalėjo antrajame sezone ir tapo pačiu ryškiausiu dalyviu dešimtmečio perspektyvoje.

Levickio pasirodymą žiūrėkite:

Fausta Šukytė „Lietuvos talentuose“ dalyvavo 2017-aisiais, Faustai tuomet buvo aštuoneri. Išskirtinė savybė – visiškai nekalbanti mergaitė, rami ir tyli, o atgydavo tik sėdusi prie būgnų. Dabar ji jau nebebijo kalbėti ir daro tą drąsiai. Tada dėl Faustos beveik alpo visi teisėjai ir žiūrovai. Superfinale ji buvo pagrindinė Kasparo varžovė ir nusileido tik jam. Fausta mėgsta krepšinį, bando beatboxinti, netgi svajoja tapti chirurge. Tačiau jos didžioji jos meilė – būgnai, sako niekada jų nemesianti.

Kai 2019-aisiais superfinalininkai Aušra ir Jonas atėjo į sceną, daug kas nežinojo, kaip į juos žiūrėti: laidotuvių giesmininkė arba, kaip Aušra pati sako, sakraliosios muzikos atlikėja laidotuvėse ir – tuo metu bedarbis žvejas-verslininkas Jonas. Jonui tėvai neleido dainuot, liepė prie ūkio dirbti, bet suaugęs jis suprato, kad negali nedainuoti ir pradėjo ieškoti mokytojos. Taip vyras rado ir savo gyvenimo moterį, o ji iš jo nulipdė puikų dainininką. 

REKLAMA

Futbolo „Freestyle“ technikos entuziastas Eduardas Butiuto projekte pirmą kartą pasirodė 2014-aisiais ir pateko į superfinalą. 2019-aisiais bandė antrą kartą. Lietuvos ir Baltijos čempionas kasdien treniruojasi po kelias valandas. Viena pasirodymo minutė kainavo visų metų pasiruošimą. Treniruotėms Eduardas sunaudoja ne vieną kamuolį, o per metus sutrina kelias poras batelių. Teisėjai nuo pat pradžių pastebėjo ir Eduardo muzikalumą, nes kiekvienas judesys suderintas su tuo metu skambančia muzika.

Daugelis sako, kad skrabalai – folklorinė atgyvena ir nieko jais scenoje nenustebinsi, tačiau Karolis Šileika skrabalais sugrojo įvairiausius populiarias dainas ir netgi klubinės muzikos remiksus taip, kad teisėjams net žandikauliai atvipo. Karolis yra tolimųjų reisų vairuotojas. Jo vilkike yra šaldytuvas, televizorius, lova ir kiti dalykai, bet Karoliui labiausiai gaila, kad į keliones jis negali pasiimti savo skrabalų. 

Pilvo šokėjos „Lukum“ pilvo šokėjos šokdamos pilvo šokius atsiskleidžia kaip moterys. Prieš pasirodymą merginos pasakojo, kad gana dažnai pilvo šokius savo vyrams užsako jų žmonos gimtadienio proga. 

2017-aisiais Emiliui Korickiui buvo 17 metų. Tada vaikinas nedrąsiai žengė į sceną ir  paaiškino, kad gimė su genetine mutacija, tačiau tai jam netrukdo gyventi ir dainuoti. Kai Emilis užplėšė ariją iš „Paryžiaus katedros kupriaus“ teisėja D.Ibelhauptaitė susilydė, pakvietė į tuomet statyto spektaklio „Faustas“ repeticiją.

Pijus Vaškevičius – „išprotėjęs mokslininkas“, su savo bendrininkais per pasirodymą vos nesupleškinęs Siemens arenos. Vedėjai dar iki šiol prisimena, kaip jautėsi tuo metu stovėdami užkulisiuose, kai chemikai spjaudėsi liepsnomis, o teisėjai pasislėpė už kėdžių. 

Kai atsirado Justinas Malinauskas, „Letuvos talentuose“ dalyvaujantys magai turėjo smarkiai pasitempti. Jis ne tik atsitempė į sceną gyvos muzikos ansamblį, bet pirmasis scenoje pritaikė kosmines technologijas ir juodojoje skylėje pradangino Vaidą Baumilą. 

REKLAMA

Praėjusio sezono nugalėtojui Edgarui Kerpei vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Egidijus Rainys paspaudė paskutinį auksinį mygtuką. Vedėjai gali prisiimti sau nuopelnus, kad iš karto atpažino projekto nugalėtoją. Šokėjas visus užbūrė savo pasirodymais ir įrodė, kad ir vienas šokėjas gali užkariauti žiūrovų širdis.

„Ritmas Kitaip“„Lietuvos talentų“ senbuviai, pirmą kartą  projekte dalyvavo 2010-aisiais. Tuomet į sceną žengė krūva vaikinų ir viena mergaitė Danutė. Grupė pasirodymą gali padaryti iš bet ko, kas yra aplink.

Kai Ignas Kavaliauskas atsiuntė anketą, kurioje buvo parašyta, kad jo talentas – ploti viena ranka, daugelis pagalvojo, kad tai pokštas ir tiek. Tačiau teisėjai buvo apstulbę ir paskui tikriausiai pusė Lietuvos bandė paploti viena ranka. 

Antonas Lavrentjev – magijos veteranas, scenoje jau rodęs viską: triukus su kortomis, dingstančiais žiedais, laikrodžiais, degančiais pinigais, šaudęs užrištomis akimis ir t.t. Tačiau stipriausias Antono koziris – jo šmaikštus liežuvis ir geras humoro jausmas. 

Izabelė Kuzelytė 2019-aisiais tapo projekto superfinalininke. Mergina baigė ekonomikos mokslus, bet vistiek pasirinko oro akrobatiką. Sako, kad ofise neišsėdėtų visos dienos, nes pradėtų skaudėti nugarą. Izabelė – vienintelė, kuriai per atrankas buvo paspaustas auksinis mygtukas dar net nebaigus pasirodymo. Tai padarė Justinas. Salė ėjo iš proto visus kartus, kai Izabelė šokdavo ant juostų. 

Kasparas Bujanauskas nugalėjo 2017-aisiais, vaikinas nuo vaikystės sukosi Alytaus cirke, nes abu tėvai ten dirba. Šiemet „Lietuvos talentuose“ dalyvauja ir jo jauniausia sesė Kristina. Kasparas žongliravimo meną perkėlė visai į kitą lygį. 

„Black Biceps“ – scenos chuliganai, šmaikščių dainų kūrėjai iš Vilniaus rajono. Energingų vaikinų ansamblis labai norėjo laimėti projektą, nes ketino išsileisti savo dainų albumą. Nors ir nepavyko, tačiau jie užvaldė internetą kurdami originalius video klipus.

2019-ųjų superfinalininkai „Viduramžiai.lt“  scenoje atkūrinėjo viduramžių ginklus ir mūšius, viduramžių šokius. Į projektą atėjo su Džeksono šokiu, o per pusfinalį ir finalą visus nustebino žalių ateiviu pasirodymu. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų