• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį ketvirtadienį TV3 laidoje „TOP 3“ – puokštė pačių įvairiausių temų: nuo intriguojančios milijonieriaus Jurijaus Borisovo istorijos ir baimės jausmo neturinčio lietuvio ekstremalo Arvydo Vasiliausko, iki artėjančio vestuvių sezono ir kosminių švenčių kainų. Visa tai – jau šį vakarą.

Šį ketvirtadienį TV3 laidoje „TOP 3“ – puokštė pačių įvairiausių temų: nuo intriguojančios milijonieriaus Jurijaus Borisovo istorijos ir baimės jausmo neturinčio lietuvio ekstremalo Arvydo Vasiliausko, iki artėjančio vestuvių sezono ir kosminių švenčių kainų. Visa tai – jau šį vakarą.

REKLAMA

„Pigių vestuvių šiais laikais nebūna“, – atvirai sakys pirmoji Lietuvoje asmeninių švenčių planuotoja Kristina Kaikarienė. 

Moterį būtų galima laikyti tikra legenda – šiame versle ji sukasi jau 30 metų.

Tiek metų ne tik čia išlikti, bet ir pakilti į pačią viršūnę, Kristinai padėjo paprasta taisyklė: pažinti ją pakvietusius žmones. Ne klientus, bet žmones.

K. Kaikarienė laidoje pasakos, kad per kelis dešimtmečius lietuviškų vestuvių stilius pasikeitė neatpažįstamai.

Nuo balių su gausiomis vaišėmis apkrautais stalais ir po jais lūžtančiais trečios eilės giminaičiais dabar prieita prie jaukių švenčių artimiausiems žmonėms. 

REKLAMA
REKLAMA

„Nuo tų didžiųjų labai storų lietuviškų vestuvių, buvome nuėję į visišką Ameriką, į „Instagram’ą“, socialinius tinklus“, – pasakos ji.

REKLAMA

O štai vestuvių vedėju dirbantis Karolis Tiškevičius teigs, kad jei anksčiau vestuvės buvo kupinos įvairiausių žaidimų, dabar žmonės jų apskritai nebenori.

Vis dėlto nuo kai ko pabėgti nepavyksta – stipriųjų gėrimų padauginusių svečių, nepavykusių jų tostų ir žodžių, už kuriuos kitą rytą mažų mažiausiai būna gėda. 

„Pavyzdžiui: „Tu man niekada nepatikai, bet…“ Ir kas po to, jau nesvarbu. Ir tokių būna kas antrą kartą! Arbą kartą atsistojo tėvukas per vestuves ir sako jaunajai palinkėjimą: „Labai linkiu tau, mano mieloji, susirasti naują vyrą. Išgeriame, mielieji“, – dalinsis K. Tiškevičius.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto yra ir tai, kas svarbu visiems be išimties – nuotraukos.

Jau 13 metų vestuvių fotografu dirbantis Mantas laidoje pasakos, kad konkurencija išaugo keleriopai, tačiau uždarbis vis dar traukia.

„Kaina gali prasidėti nuo 800 eurų iki 5000-7000 eurų“, – atskleis laidoje jis.

Ir visa tai – vos už vieną vakarą! Gana neblogai uždirba ir vestuvių vedėjai.

Anot K. Tiškevičiaus, „eilinių“ vestuvių vedėjų uždarbis siekia tarp 1000 ir 2000 eurų.

Tuo tarpu žinomesni veidai už vienas vestuves gali gauti net ir dvigubai daugiau.

Tuo tarpu apie pačias brangiausias šventes, anot K. Kaikarienės, tie, kurie į jas nebuvo pakviesti, niekuomet ir nesužinos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jas keliantiems žmonėms reklamos ar nuotraukų socialiniuose tinkluose tikrai nereikia. O jų reikalavimuose – įspūdingi prašymai. Net sniegas šiltuose kraštuose!

„Vežuosi didžiules televizines sniego mašinas vien tam, kad per šventę būtų sniego, nes įprastai ta data būna sniegu palydėta Lietuvoje“, – pasakos ji. 

Antroje laidos temoje – žmogus, kuriam priklauso Lietuvos rekordas. Vos per vieną dieną jam ne tik suteikta pilietybė, bet ir išduotas pasas tam, kad galėtų aplankyti savo uošvienę.

REKLAMA

Būtent tokie sunkiai įsivaizduojamos įtakos svertai buvo milijonieriaus J. Borisovo rankose. O pastarosios valdė ir nušalintą prezidentą Rolandą Paksą… Tačiau ar patį Borisovą valdė Rusijos specialiosios tarnybos? Išskirtinis pasakojimas – jau šį vakarą.

Galiausiai žiūrovai išvys ir tokį interviu, kokio dar nėra regėję!

Ant Vilniaus televizijos bokšto viršūnės krašto laidos komanda kalbėsis su ekstremalaus parašiutizmo profesionalu A. Vasiliausku. Jis ne tik šokinėja nuo garsiausių pasaulio pastatų, tiltų ir bokštų, bet dar ir viską filmuoja. Laidos žiūrovai šiuos neįtikėtinus vaizdus pamatys jau netrukus. 

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

Kas ta bezdzione,nuotraukoje?
Raudonavau prieš porą savaičių. Draugė proste atkalė 6 metus Katare, grįžo susirado kaimietį ir vaiką usžsistatė. Prie pinigo bahūras, bet kvailokas. Tai to kaimeno motka kai sakė tostą už pirmą naktį ir nekaltybė mergaites, tai net jaunoji žvengė į saują ;)
Vestuvių planuotoja, kuriai, be klausimų reikia atiduoti visas babkes ;) Kvailų kaimiečių svajonė
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų