Lietuviškoji Kardashian nusimetė drabužius: įsiamžino seksualioje fotosesijoje

Londone gyvenanti lietuviškąja Kim Kardashian vadinama ir atlikėjos karjerą pradedanti Justina Globienė-JustINKA su gerbėjais dalijasi naujausia fotosesija. 

62

Viešnagės Lietuvoje metu ji su draugais apsilankė netoli Klaipėdos įsikūrusiame „Vinetu kaime“, o išskirtinė aplinka paskatino ryžtis smagiai avantiūrai – subtiliai seksualiai fotosesijai neįprastoje vietoje. Jos metu teko įveikti ir vieną didžiausių fobijų, rašoma pranešime spaudai.

(62 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuviškoji Kardashian nusimetė drabužius: įsiamžino seksualioje fotosesijoje

Justina pasakoja, kad fotosesijos idėja gimė visiškai netikėtai, o po atviru dangumi įsikūręs indėnų miestas pakerėjo savo aplinka ir netoliese lankstančiais žirgais.

„Indėnų miestas man priminė filmą, kiekvieną minutę dairiausi ir negalėjau atsigauti. Supratau, kad būtinai noriu čia įsiamžinti, bet ne tiek dėl nuotraukų, kiek dėl noro lietuviams parodyti, koks nepaprastas ten kampelis“, – fotosesijos idėją prisimena JustINKA.

Netoliese aidintys būgnų garsai, prie pat pinamos sapnių gaudyklės įkvėpė išbandyti naują įvaizdį – Justinos galvą puošė spalvotos pluksnos. Ir nors fotosesija užtruko kone pusę dienos, rezultatu komanda liko labai patenkinta. Tiesa, šį kartą drąsias fotosesijas mėgstanti Justina rinkosi subtilesnį įvaizdį: „Man patinka būti skandalingai, tačiau atviros nuotraukos nėra viskas, ką galiu parodyti“.

Atlikėja išduoda, kad fotosesija vyko prieš operacijas – ji vasaros metu nusprendė atlikti Lietuvoje populiarėjančią „braziliško“ užpakaliuko dailinimo operaciją. Po jos Justina sulaukė palyginimų su lietuviškąja Kim Kardashian, todėl netrukus ruošiasi parengti kitą staigmeną.

„Prieš trejus metus nebūčiau nė pagalvojus, kad išvis kalbėsime apie fotosesijas. Džiaugiuosi tuo, kad sulaukiu daug laiškų, kuriuose žmonės dėkoja už motyvaciją, drąsą. Manau, kad jei nesi laimingas taip, kaip atrodai, reikia kažką keisti. Aš buvau nelaiminga dėl savo išvaizdos, o pažiūrėkite į mane dabar – drąsi kaip niekad. Ypač prieš fotoobjektyvus“, – kalbėdama apie išvaizdos pokyčius juokėsi J.Globienė.

Fotosesijos metu netrūko ir netikėtų išbandymų. Nors Justina nuo mažens dievina arklius, įsiamžinti šalia jų buvo ne tokia jau lengva užduotis – pozuoti prieš objektyvą nusiteikę buvo ne visi.

REKLAMA

„Kasmet vykstu į žirgynus ir stengiuosi su jais praleisti kiek įmanoma daugiau laiko. Žirgai yra mano energijos šaltinis. Ir nors nė kiek jų nebijau, jie mūsų neklausė ir kaip tikri ėdrūnai vis nesustodami ėdė žolę – pozuoti jie nenorėjo“, – juokiasi atlikėja.


Rašyti komentarą...
L
Lina
2018-11-07 16:11:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar viena dainuojanti papais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų