Lietuvišką sceną sudrebino širdžių ėdikas Dima Bilanas

Vilniaus „Compensa“ arenoje pirmadienio vakarą koncertavo merginų dievaitis Dima Bilanas (35 m.). „Eurovizijoje“ atrastas dainininkas jau nė iš tolo nebeprimena to nusmukusiais džinsais ir baltais marškinėliais apsirengusio jaunuolio, energingai šokinėdavusio scenoje, koks buvo prieš dešimtmetį.

28

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dimos Bilano koncertas Vilniuje

Tačiau, nors ir surimtėjęs, D. Bilanas vis dar sugeba uždegti publiką ir priversti ją šėlti. Šiandien jis pristatė naująjį albumą savo albumą „Netylėk“, kuris, anot dainininko, atspindi naują jo karjeros etapą.

Pasaulinio garso žvaigžde D. Bilanas tapo prieš 10 metų. Tuomet jis buvo paskirtas atstovauti Rusiją „Eurovizijos“ konkurse. Sceną jis tąkart sudrebino pasirodydamas su daina „Never Let You Go“. 2006-aisiais užėmęs antrąją vietą, į „Euroviziją“ jis vėl sugrįžo 2008-aisiais. Tuomet ir vėl pasauliui padovanojo hitą – „Believe“. Antras kartas nemelavo, D. Bilanas iškovojo pergalę.

Tai – ne vienintelis jo laimėjimas. Tarp muzikinės karjeros įrašų – darbas su Timbaland, Jim Beanz, Ryan Tedder, „World Music Awards“ geriausiai perkamo Rusijos dainininko apdovanojimas. „MTV Europe“, net 8 kartus apdovanojusi jį geriausiu Rusijos dainininko titulu, 2012-aisiais išrinko D.Bilaną geriausiu Europos atlikėju.


Rašyti komentarą...
t
tomas
2016-02-23 05:20:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo dainos neblogos
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų