Lietuvė ryžosi pasimatymui TV eteryje: sulaukė užsieniečių dėmesio

Antrųjų pusių ieškančius žmones suvedanti britiškos televizijos laida suteikė šansą lietuvei, kuri sulaukė nemažo dėmesio.

Į televizijos „Channel4“ laidą „First Dates“ pakviesta 37 metų SPA terapeutė Kristina viešai atskleidė savo istoriją – kaip iš Lietuvos atvyko ieškoti geresnio gyvenimo, kaip santykiams užmegzti aplink nebuvo tinkamų žmonių.

Atvira moteris nepabijojo pasakyti, kad Anglijoje jai teko nutraukti nėštumą – ji tikino, kad tada motinystei nebuvo pasiruošusi dėl per jauno amžiaus, pinigų ir anglų kalbos stokos.

Antrosios pusės viešai ieškoti pasiryžusi Kristina tikino, kad nori ištekėti ir susilaukti vaikų, vedėjams atskleidė, kad jai patinka anglai.

„Jie draugiškesni, mandagesni, tikri džentelmenai“, – kalbėjo ji.

Lietuvė prisipažino, kad galėtų gyvenimą susieti su vyresniu vyru, šeimos žmogumi.

Jai buvo pristatytas kandidatas – išsiskyręs britas, kuriam Kristina atskleidė, kad į Lietuvą kol kas nesiruošia, išmokė kelių lietuviškų frazių ir garsiai ištarė žodį, dėl kurio į ją atsisuko visi restorano lankytojai.

Šio pasimantymo anonsas vien „Facebook“ peržiūrėtas beveik 800 tūkst. kartų ir sulaukė daugybės komentarų, palaikančių šią moterį ir išreiškiančių susižavėjimą ja.


Rašyti komentarą...
O
Onute
2021-02-06 23:48:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baikit viena karts su ta vedybu prostitucija,Nebeliko normaliu vedybiniu santykiu,pazintys kaip pageidavimu koncertss tai koks gali buti gyvenimas,dar baisesnis negu kai istekedavo be .meiles per prievarta,Gyvenkit gyvenima su protu ,jis til vienas
Atsakyti
0

T
Trockis
2021-02-07 17:06:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kažkokia pamišusi, ne natūrali kekse
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų