Karščiausią metų mėnesį "Veidų lenktynėse" suliepsnojo jausmai. Tie, kurių gyvenime netrūko meilės, užėmė aukščiausias vietas matomiausiųjų lenktynėse.

Štai Goda Sabutytė, dabar jau - Alijeva, į liepos mėnesio "Veidų lenktynių" etapą įsitraukė beveik paskutinę akimirką. Bet tai jai nesutrukdė pasiekti įtikinamos pergalės. Godos ir jos mylimojo Rolando Alijevo šventė jau vadinama metų vestuvėmis. O iškilmių nuotraukos netruko apskrieti spalvotus žurnalus.

Ilgą laiką pirmoje vietoje buvusiai Nijolės Narmontaitės ir Pauliaus Kovo porai beliko užleisti kelią aistringai jaunystės meilei - romantiškomis piršlybomis prezidentūros kieme nustebinusiai porai liepos mėnesio matomiausių veidų sąraše atitenka antroji pozicija.

Tikėkimės, kad meilė nepasitraukė ir iš Džordanos Butkutės gyvenimo - juk būtent dėl naujai užgimusių jausmų taksistui Elegijui dainininkė sulaukė tiek spaudos dėmesio.

Nauja mylimąja gali džiaugtis ir aktorius Ramūnas Rudokas - po skyrybų su ilgamete drauge ir sužadėtine Indre Mišeniovaite jo vienatvė netruko ilgai. Dabar aktoriaus glėbyje šildosi šviesiaplaukė Kamilė.

Vienatvė pasitraukė ir iš Berneen gyvenimo: dainininkė jau gali džiaugtis vyro Andriaus draugija. Kad netektų vėl išsiskirti pora nutarė ekonominio nuosmukio pabaigos palaukti Katare.


Rašyti komentarą...
m
miro
2009-08-03 21:18:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ajajai,super:))))))))
Atsakyti
0

s
saule
2009-08-03 21:36:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne nu su narmontaites veidu tai cia bajeris ane?
Atsakyti
0

k
kaimas
2009-08-03 21:37:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kas ta subutyte
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų