Liepa – atvirai apie pažintį ir draugystę su Lauriu Reinikiu: suvedė kitas žinomas Lietuvos vyras

Dainininkė Liepa Norkevičienė kartu su latvių kūrėju Lauru Reinikiu neseniai ir vėl suvienijo jėgas ir po 7 metų pertraukos vėl pristatė bendrą kūrinį. Tiesa, kaip sako Liepa, tai tebuvo muzikinė pertrauka – iš tiesų jiedu su Lauriu visus šiuos metus buvo itin artimi.

Naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijos metu žinoma dainininkė prisiminė jųdviejų pažintį, atskleidė, koks garsus vyras juos supažindino, bei papasakojo apie kuriozą, su kuriuo teko susidurti važiuojant dirbti į Latviją.

Kelionė į Latviją neapsiėjo be kuriozų

Dėl dainos „Savi“, kurią įrašė kartu su Lauriu, Liepai į Latviją gruodžio mėnesį teko vykti net kelis kartus.

„Visų pirma, buvo pakankamai sunku susiderinti klipo filmavimo datą, kadangi filmavosi ir latvė, ir estė (daina yra išleidžiama visose Baltijos šalyse). Lietuvai atstovauju aš, Latvijai – mergina iš „X faktoriaus“, o Estijai – buvusi premjero žmona. Kadangi buvo daug žmonių, reikėjo rasti bendrą laiką, ir šiame procese tai ir buvo sudėtingiausia – surasti vieną dieną, kuomet mes visi galėtume susirinkti ir nufilmuoti vaizdo klipą“, – pasakojo L. Norkevičienė.

Tiesa, net ir tuo metu į Latviją patekti nebuvo taip paprasta – dėl pasaulyje susiklosčiusios situacijos, tam, kad pasiektų Latviją, Liepai teko gauti net kelis dokumentus: „Pats atvykimas į Latviją nebuvo baisiai sudėtingas. Turėju gauti darbo kvietimą iš Latvijos, tuomet turėjau užsipildyti specialų pršymą internete, kad noriu vykti į Latviją, ir tik tuomet, gavus leidimą, galima važiuoti ir reikia per kelias dienas grįžti.“

Deja, koją žinomai moteriai kartą pakišo visai ne tie dokumentai, dėl kurių ji jaudinosi. „Kai važiavau filmuoti vaizdo klipo, mane prie sienos sustabdė muitinės darbuotojai, kurie tikrino kiekvieną į Latviją įvažiuojančią lietuvišką mašiną. Pasirodo, kad per 5 santuokos metus nesugebėjau pasikeisti savo teisių, ir mano teisės yra dar vis su mergautine mano pavarde. Jie pasakė, kad manęs neįleis, nes mano teisės – negalioja…. Aš tiek pergyvenau dėl griežto karantino karantino ir griežtų reikalavimų, nors turėjau visus dokumentus, bet, galiausiai, pasirodė, kad esu tiesiog nuostabi vairuotoja“, – juokėsi Liepa.

REKLAMA

Vis dėlto nepaisant nesklandumų, kelionę darbiniais reikalais į Latviją Liepa itin įvertino – pripažino, kad pasižiūrėjo į ją iš visai kitos pusės.

„Kadangi niekur jau metus laiko nesu keliavusi, atrodė, kad keliauju į tolimą užsienį (juokiasi). Buvo įdomu nuvažiuoti, pabuvoti viešbutyje. Tai – visiškas paprastas dalykas, bet šią smulkmeną labai pradedi vertinti“, – sakė ji.

Liepą ir Laurį suvedė kitas žinomas vyras

Bendrą dainą Liepa ir Lauris pristatė po 7 metų pertraukos. Tačiau, kaip sakė žinoma moteris, per visus šiuos metus jie nebuvo nustoję bendrauti.

„Lauris buvo ir mano vestuvėse, turėjo dalyvauti ir 5 metų sukaktuvių šventėje, bet negalėjo atvykti. Bendravimas mūsų tikrai nebuvo nutrūkęs. Be galo smagu bendradarbiauti su žmogumi, kuris yra labai geras tavo draugas“, – atviravo L. Norkevičienė.

Įdomu tai, kad Liepą ir Laurį suvedė kitas žinomas Lietuvos vyras: „Mes susipažinome per Justiną Jankevičių, kuris parašė žodžius ir šitai dainai. Mes su Justinu dainavome laidoje „Žvaigždžių duetai“, kurioje nusprendėme sudainuoti Laurio dainą „Bėgu bėgu vėl“, kuriai, man atrodo, žodžius taip pat parašęs Justinas, tad jie buvo pažįstami. Kai su Justinu padainavome tą dainą, Lauris man parašė ir pasiūlė padainuoti su juo. Galima sakyti, kad mus suvedė Justinas.“

Paklausta, koks Lauris žmogus tada, kai išsijungia kameros, ar nulipa nuo scenos, Liepa lietuvių pamėgtam latvių dainininkui skyrė tik gražiausius žodžius. 

„Jis – labai smagus, su juo yra labai linksma. Jis žino labai daug juokelių, o į kiekvieną situaciją, kad ir pačią sudėtingiausią, stresinę, jis gali pažiūrėti per juoko prizmę. Su juo tikrai niekuomet nebūna liūdna. Taip pat jis labai profesionalus, žiūri į kiekvieną detalę ir dėl visko labai stengiasi. Dėl to, manau, ta jo pastanga ir matosi – ir jo muzikoje, ir vaizdo klipuose, kurie yra nuostabūs“, – sakė L.Norkevičienė.

REKLAMA

Tiesa, Liepa atskleidė ir tai, kad Lauris kasmet vis geriau ir geriau šneka lietuviškai, nors aikštelėje jiedu vis dar kalba užsienio kalba. „Kalbame angliškai, kadangi rusiškai kalbėti aš nemoku. Bet kadangi Lauris jau daug metų koncertuoja ir Lietuvoje, ir lietuviškai įrašinėja dainas, mes galime kalbėti ir lietuviškai, nes tam tikrus žodžius ir sakinius jis supranta. Jeigu aš kažką pasakau lietuviškai, jis manęs vis perklausia, ką pasakiau. Manau, kad jei po dar 7 metų su juo įrašinėsime dainą, jau galėsime bendrauti lietuviškai“, – šypsojosi ji.

Visą pokalbį su L. Norkevičiene galite pamatyti peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
J
Jūratė
2021-01-17 09:44:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi daina
Atsakyti
-2

N
Nuomonė
2021-01-19 02:03:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laurio daina ,, Bėgu bėgu vėl '' tikrai graži, bet šita man nepatiko.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų