„Ledynmečio“ kūrėjas pristato dar vieną smagiausių nuotykių filmą, idealiai tinkantį penktadieniui – „Bulius Ferdinandas“

Jau ne kartą girdėjome mintį, kad išvaizda gali būti apgaulinga. Apie tai kalba ir nuostabus animacinis filmas visai šeimai „Bulius Ferdinandas“. Labai smagus, nuotykių ir humoro kupinas filmas per buliaus Ferdinando personažą kalba apie rimtas dalykus – visuomenės stereotipus, savęs paieškas, draugystę ir meilę. Jis nukels žiūrovus į saulėtąją Ispaniją ir  atskleis šios šalies kultūrą, tradicijas ir koridos užkulisius.

5

Filmas „Bulius Ferdinandas” išsiskiria tuo, kad jame tikroviškai nupiešiami Ispanijos gyvenimo ir kultūros vaizdai, koridos tradicija ir visa tai perpinama su žaismingais personažais ir smagiais jų nuotykiais.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Smagiausių nuotykių ir spalvingų personažų kupinas filmas penktadienio vakarui – „Bulius Ferdinandas“

Ispanijoje korida ilgą laiką buvo laikomos neatsiejama šalies tradicija. Tačiau bėgant metams, gyvūnų teisių gynėjai ir aktyvistai priešinosi šiai praktikai. Jaučių kovos buvo uždraustas daugelyje šalių, taip pat Ispanijos autonominėse bendruomenėse, tokiose kaip Katalonija. Taigi, filmas kvies ne tik pasinerti į žaismingo buliaus Ferdinando nuotykius, bet ir susipažinti su Ispanijos kultūra.

Filmas pasakoja apie bulių Ferdinandą, kuris iš mažylio jautuko išaugo į tikrą gražuolį galiūną iš stuomens ir iš liemens. Tačiau per šį personažą filmo kūrėjai siunčia labai aiškią žinutę – išorė gali būti apgaulinga, visada reikia žvelgti giliau. Ferdinandas – didžiulis bulius su dar didesne širdimi. 

Buliukas Ferdinandas kartu su savo draugais jautukais Valiente, Guapo ir Bounsu gyvena rančoje Casa del Toro. Ten jie mokomi kautis, nes bulių ateitis laukia arenoje kovojant. Visi uoliai mokosi, išskyrus Ferdinandą, kurio jautri siela linksta prie gamtos grožio. Net jo tėtis stambus bulius Rafo, dažnai vykstantis į areną, nemotyvuoja jo. Kartą, kai išvyks jo tėtis, bulius Valientė tyčia sutrypia Ferdinando globojamą gėlę, o jis iš liūdesio ir nuoskaudos pabėga. Ferdinandas tikrą meilę, prieglobstį ir draugystę ras pas Chuaną ir jo dukterį Niną, gėlių fermoje. Ten jis galės džiaugtis gamta, gėlėmis ir lepintis šviežiomis daržovėmis bei mergaitės Ninos dėmesiu.

REKLAMA

Vis tik ateis laikas, kai Ferdinandas iš mažo padykusio buliuko išaugs į, ko gero, visą toną sveriantį bulių. Tad nieko keisto, kad vien dėl savo gabaritų atvykęs į miestelio gėlių mugę jis sukels daugybę problemų ir chaosą, kuris jį nublokš toli nuo Ninos. Galiausiai Ferdinandas sugrįš ten, iš kur jau kartą buvo pabėgęs – į Casa del Toro, kur rengiami koviniai buliai. Tik Ferdinandas nenorės būti kovotoju. Pasiryžęs bet kokia kaina grįžti namo pas jo laukiančią Niną, Ferdinandas leisis į nepaprastą nuotykių kelionę ir susipažins su naujais pašėlusiais draugais, lydėsiančiais jį kelionės metu.

Labai graži ne tik animacinio filmo idėja ir istorija, bet ir jos išpildymas. Nuostabus dailininkų darbas sukuria gyvus personažus, piešia vaizdingus ir detalius vaizdus, ryškios ir gyvos spalvos,  aukštos kokybės grafika ir nuostabi muzika suteiks didžiulį malonumą ir mažam, ir dideliam TV žiūrovui. Filmo režisierius – Carlosas Saldahna – kultinio „Ledynmečio“ ir „Rio“ kūrėjas. 

Pasinerkite į nuotykių, humoro ir spalvingos Ispanijos istoriją jau šį vakarą – penktadienį, 19.30 val. per TV3! 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų