Kruvina drama apie gangsterius "Infiltruotieji" (The Departed) ir keista komedija "Mažoji mis" (Little Miss Sunshine) yra lažybų tarpininkų favoritai geriausio filmo "Oskarui", rodo naujausi lažybų punktų duomenys.

Martino Scorseses (Martino Skorsezės) filmo "Infiltruotieji" bei nepriklausomos juostos "Mažoji mis" šansai sekmadienį Holivude laimėti trokštamą statulėlę vertinami santykiu nuo 3:2 iki 1:1, teigia lažybų tarpininkai ir analitikai.

Lažybų dienraščio "America`s Line" prezidentas Benjaminas Ecksteinas (Bendžaminas Eksteinas) pažymėjo, kad statyti pinigus galima tik už geriausią filmą. Tuo tarpu lažybos dėl geriausio režisieriaus ir aktorių apdovanojimų buvo nutrauktos.

"Vienintelės tikros rietenos vyksta dėl geriausio filmo", - sakė B. Ecksteinas. Jis pažymėjo, kad pastarosiomis savaitėmis "Mažoji mis" netgi aplenkė "Infiltruotuosius".

Nuo jų nedaug atsilieka daugiakalbė drama "Babelis" (Babel), bet likusių dviejų nominančių - Clinto Eastwoodo (Klinto Istvudo) juostos "Laiškai iš Ivo Džimos" (Letters from Iwo Jima) bei "Karalienės" (The Queen) - šansai sumažėjo, nurodė B. Ecksteinas.

"America's Line" skelbia, kad "Infiltruotųjų" ir "Mažosios mis" šansai yra 3:2. Tuo tarpu "Ladbrokes" šių filmų galimybes vertino atitinkamai 1:1 ir 9:4. Lažybų internete tinklalapis "Sportsbook" abiejų juostų šansus įvertino santykiu 1:1.

REKLAMA

Geriausio aktoriaus ir geriausios aktorės "Oskarai" neabejotinai atiteks Forestui Whitakeriui (Forestui Viteikeriui), atlikusiam pagrindinį vaidmenį filme "Paskutinis Škotijos karalius" (The Last King of Scotland), ir Helen Mirren (Helen Miren), kuri įkūnijo "Karalienę" (The Queen).

Tuo tarpu geriausio antro plano aktoriaus ir aktorės apdovanojimus veikiausiai atsiims "Svajonių merginų" (Dreamgirls) žvaigždės Eddie Murphy (Edis Merfis) ir Jennifer Hudson (Dženifer Hadson), teigė B. Ecksteinas.

"Jie iš anksto gali padėti "Oskarą" ant H. Mirren kėdės ir nebus jokio skirtumo", - sakė B. Ecksteinas.

"Tą patį galima padaryti su F. Whitakeriu ir J. Hudson, - pažymėjo jis. - Taip pat jaučiame, kad "Oskarą" laimės E. Murphy".

"America`s Line" H. Mirren šansus vertino santykiu 1:10, o Britanijos lažybų tinklas "Ladbrokes" - 1:66.

Lažybų milžinė "William Hill" nutraukė statymus už H. Mirren ir pirmą kartą per 20 metų dar prieš "Oskarų" ceremoniją išmokėjo daugiau kaip 50 tūkst. svarų už šią aktorę stačiusiems klientams.

"Mūsų klientai mano, kad kova dėl geriausios aktorės apdovanojimo jau baigėsi ir, remdamiesi H. Mirren sėkme per kitus apdovanojimus, mes su jais sutinkame, - sakė "William Hill" atstovas spaudai Rupertas Adamsas (Rapertas Adamsas). - Jeigu H. Mirren nelaimės, tai bus didžiausias nusivylimas per visą lažybų dėl "Oskarų" istoriją".

Realiausiu pretendentu į geriausio režisieriaus "Oskarą" regimas M. Scorsese, kuris šiam apdovanojimui jau buvo nominuotas penkis kartus, bet nė karto taip ir nelaimėjo. "America's Line" jo šansus vertino santykiu 3:5, o "Ladbrokes" - 1:6.

"Jis nelaimėjo "Oskaro" už "Įniršusį bulių" (Raging Bull), "Taksi vairuotoją" (Taxi Driver) ir "Gerus vyrukus" (Goodfellas), bet Akademija pagerbs Marty už jo nuopelnus kinui, o ne "Infiltruotuosius", kurie tikrai nėra geriausias jo filmas", - pridūrė B. Ecksteinas.

"America's Line" filmų šansus vertina ne pagal pastatytą sumą pinigų, bet pagal informaciją, gautą iš Kino meno ir mokslo akademijos narių bei kino industrijos šaltinių.

"Mes tai darome jau daug metų. Palaikome ryšius su daugeliu šaltinių Holivude ir Akademijoje, taip pat žinome balsuotojų skaičių. Jie tarsi suteikia tau nuojautą", - teigė B. Ecksteinas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų