Lavrinovičiai prisidėjo prie kilnaus tikslo: pasirodė su žmonomis

Onkologinėmis ligomis sergančius vaikus remianti Rimanto Kaukėno paramos grupė šį penktadienį subūrė sporto ir pramogų pasaulio žvaigždes į neeilinę premjerą, kuri vyko Vilniaus senamiestyje įsikūrusiame „Grill London“ restorane.

42

Čia jie turėjo galimybę pirmieji paragauti naujo ypatingo patiekalo – su augalinės kilmės „mėsa“ pagaminto burgerio. O ypatingas jis tuo, kaip sakė renginio vedėjas Rolandas Mackevičius, kad ne tik prisideda prie aplinkos tausojimo, bet ir valgydamas jį paremi onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. 1 euras nuo šio burgerio bus skiriamas mažiesiems ligoniukams.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lavrinovičiai prisidėjo prie kilnaus tikslo: pasirodė su antrosiomis pusėmis

Paragauti su 100% kilmės augaliniu maltinuku pagaminto burgerio ir palaikyti sunkiai sergančių vaikų susirinko krepšininkai broliai Lavrinovičiai, Martynas Pocius, Mindaugas Lukauskis, buvęs krepšininkas ir dabartinis treneris Dainius Adomaitis, autosporto lenktynininkas Benediktas VanagasTatjana Lavrinovič ir kiti žinomi žmonės.

Naujojo augalinio maltinuko kūrėjai išsikėlė tikslą sukurti patrauklų, sveikesnį, aplinką tausojantį patiekalą, kuris patiktų net mėsos mėgėjams. Pagrindinė maltinuko sudedamoji dalis yra sojų baltymai, tad jis leis sumažinti mėsos suvartojimą bei praplės patiekalų vegetarams asortimentą. O kad skoninėmis savybėmis jis nenusileidžia tradiciniams burgeriams ir tiek strūktūra tiek maistine verte konkuruoja su jautiena, pirmieji turėjo galimybę įsitikinti renginio svečiai.

Rolandas Mackevičius jiems metė iššūkį – kvietė savanorius paragauti naujojo augalinio bei įprasto su jautiena pagamintų mėsainių ir atpažinti, kurį iš jų valgo. Pasirodo, užduotis nėra jau tokia lengva.

„Labai džiaugiamės gražiomis iniciatyvomis, kurios gimsta vardan bendro tikslo – padėti sunkiai sergantiems vaikams. Visada stengiamės sudaryti žmonėms galimybę prisidėti prie gražių darbų be didelių pastangų. O idėja dar ir sumažinti mėsos vartojimą bei prisidėti prie aplinkos tausojimo tik dar labiau nudžiugino ir paskatino įgyvendinti šį sumanymą“, – sako Rimanto Kaukėno paramos grupės atstovai.

Nuo spalio 9 dienos naująjį su augalinės kilmės „mėsa“ pagamintą burgerį bus galima rasti visuose „Grill London“ restoranų meniu. Įsigijus šį patiekalą, 1 euras bus skiriamas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų