Lauko terasos atidaryme – ir retai viešumoje matoma Skaistė Steikūnaitė

Karštą ir saulėtą ketvirtadienio vakarą vyko “Nesė Pramogų Banko” lauko terasos atidarymo vakaras.

35

Į renginį atvyko Skaistė Steikūnaitė, Kristina Kaikarienė, Asta Jonušienė, Eglė Jackaitė, Robertas Danilevičius, Lukas Vosylius, Elvyra Monginienė, Nora Lapinskienė, Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė, grupės “Vyšnios” narės ir kt. Vakarą vedė žinoma renginių vedėja Raimonda Jagminaitė.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lauko terasos atidarymo nepraleido ir žinomi žmonės

Vakaro metu buvo pristatoma dviejų dalių “Designby ZurZulee“ papuošalų ir drabužių kolekcija. Kolekcijos autorė, dizainerė Karolina Bulonaitė kuria drąsiai moteriai, kuri nori būti išskirtinė ir gyvenime jaučia ramybę bei laimę. „Manau, kad šios vertybės padeda atrasti ne tik sielos, bet ir stiliaus polėkį“, - sako kūrėja K. Bulonaitė. Autorės kuriami aksesuarai, dekoruojami įvairiais karoliukais, išsiskiria gėlių motyvais, plunksnomis. Už prekinio ženklo neįprastą pavadinimą “Designby ZurZulee“ K. Bulonaitė yra dėkinga savo draugei, su kuria bendraujant spontaniškai kilo mintis būtent taip ir įvardinti kūrybą žymintį ženklą.

REKLAMA

Lauko terasoje kolekciją demonstravo atlikėjos Rasa Kaušiūtė ir Indrė Launikonytė, bankininkė Laura Prušinskaitė, modelių agentūros vadovė Marija Bukauskaitė, renginių organizatorė Julija Čirkina. Modeliams makiažą kūrė „Makeup Secrets“ akademijos meistrai. Demonstruojant kolekciją saksofonu gyvai grojo Gintaras Remeikis. Žinoma atlikėja Rasa Kaušiūtė vakaro metu pristatė ir savo naujas, vasariškas dainas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų