Laikas šeimai: garsenybės į sporto renginį atvyko su savo vaikais

Kelis kartus per metus teniso gerbėjai renkasi į tradicinį turnyrą „Lexus taurė“, o jame aiškinamasi, kuriuo technika bei fizinė forma tuo metu yra geriausia. Sporto šventės organizatoriai, kaskart dalyvius gausiai apipilantys dovanomis, pasirūpina, jog ji būtų įdomi ne tik teniso mėgėjams, bet ir anksčiau su juo nesusidūrusiems smalsuoliams.

68

Pavasariniame teniso turnyre susipažinti su Lietuvoje vis daugiau norinčiųjų aktyviai leisti laiką įtraukiančia sporto šaka buvo pakviestos žinomos Kauno šeimos.

(68 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomos šeimos laisvalaikį leido aktyviai – susipažino su populiaria sporto šaka

„Vis atsiranda sričių, apie kurias dar žinai ne itin daug. Tenisas – viena iš tokių. Bet juk viskas, kas neišbandyta, būna įdomu? Ypač kai tau į klausimus gali atsakyti tos srities profesionalai“, - sakė žinomas aktorius Ramūnas Šimukauskas, į „VS FITNESS sporto ir sveikatingumo centre“ Kaune vykusį teniso turnyrą atėjęs su žmona Roberta bei dukrele Elze.

Stalo tenisu anksčiau yra labai domėjusis švenčių planuotoja Inga Budrienė ir jos vyriausias sūnus Nojus.

„Tai – kita sporto šaka, turinti nedidelių panašumą į tai, ką išmėginome šįkart. Tenisu ypač susidomėjo jaunesnieji vaikai, iškart pradėję klausinėti, kada kortuose organizuojamos treniruotės ir ar jie jas galėtų lankyti“, - pasakojo pašnekovė.

REKLAMA

Laiko apsilankyti „Lexus taurė“ varžybose rado ir verslininkė Natalija Martinavičienė, patikinusi visada siekianti vaikams parodyti kuo daugiau galimybių bei supažindinti su aktyviais užsiėmimais.

Kad tenisas – puikus sportas visai šeimai įsitikino ir televizijos projektų prodiuseris Gediminas Juodeika, ir renginių vedėjas Ramūnas Talutis.

„Jau prasidėjo registracija į „Lexus taurės“ vasaros turnyrą. Jis vyks beveik penkis mėnesius – nuo gegužės 4 d. iki rugsėjo 24 d.“, - pasakojo varžybas organizuojančio teniso klubo „LT setas“, įkurto Kaune ir suvienijusio Lietuvos teniso mėgėjus, vadovas Raimondas Maročka.

2014 m. pavasarį teniso klubui „LT setas“ nariams kilo mintis suorganizuoti teniso turnyrą. Užsiregistravo 36 vyrų dvejetų žaidėjai. Turnyrui prasidėjus, įsitraukė daugiau žaidėjų iš kitų Lietuvos miestų. Dalyviams patiko turnyro formatas, visapusiška klubo veikla ir organizuojamų renginių įvairovė. Taip susiformavo dar kelios žaidėjų grupės: moterų dvejetai ir mišrieji (mix) dvejetai. Pavasario dvejetų turnyrą baigėsi turint 86 žaidėjus, vasaros turnyre dalyvavo daugiau nei 250, o žiemos - 300 dalyvių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų