Laidoje „Šeštasis pojūtis“ – N.Bunkės ir L.Malinausko akistata

Tarologas Leopoldas Malinauskas prieš kurį laiką pranašavo Natalijai Bunkei nesėkmingus santykius ir santuokos griūtį. Išgirdusi naujas jo pranašystes BTV laidoje „Šeštasis pojūtis“ dainininkė nepraleido progos patraukti jį per dantį.

N.Bunkė sulaukė savo revanšo valandos. Slėpdamasi už širmos BTV laidoje „Šeštasis pojūtis“ ji klausėsi, ką šįkart apie jos ateitį pasakys L.Malinauskas, nežinodamas, kad buria būtent jai. Taiklumo jam, deja, pritrūko. Pamatęs Natalijos delnų antspaudus L.Malinauskas beveik neabejodamas pasakė, kad delne jis mato tik vieną santuoką, o taip pat – du vaikus: berniuką ir mergaitę.

„Už širmos – žmogus kūrėjas. Apie tokius kalbama, kad tokio žmogaus giminėje nebuvo. Keistas, išskirtinis žmogus", – sakė Leopoldas.  „Beje, santuoka tik viena. O ir jos siūlyčiau nepamesti, nes gali laukti labai gūdi vienatvė", – pridūrė jis.

Išgirdusi tokius samprotavimus Natalija vos tramdė juoką. „Leopoldas taip grybauja, kad net baisu. Nežinau, už ką jam žmonės pinigus moka. Štai jau daugiau kaip metai gyvename su Danieliumi, auginame vaiką, o Leopoldas vis dar senas daineles dainuoja," – šypsojosi ji.

Nepaisant  netikslių pranašysčių kitiems laidos dalyviams visai neblogai sekėsi spėlioti su Natalija susijusias užduotis: jie atspėjo, kad Natalija vaikystėje pušyje buvo įsirengusi būstinę ir joje gliaudydavo žirnius ir išsiaiškino, kokią tatuiruotę nešioja dainininkė. Pasirodo, dar grupės  „Yva" laikais N.Bunkė išsitatuiravo peteliškę su trimis žvaigždutėmis, simbolizuojančią grupės trijulę. Tiesa, Ligitas Kernagis tatuiruotės prasmę išaiškino kiek kitaip. Pasak jo, trys žvaigždutės simbolizuoja du vyrus (dvi santuokas) ir vieną vaiką.

„Šeštasis pojūtis" – sekmadienį 20.20 per BTV


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų