Laidoje – nuoširdus J. Norvaišienės prisipažinimas: „Koks protingas mano vyras!“

Šį šeštadienio vakarą TV3 laidoje „galvOK“ svečiuosis viena inteligentiškiausių Lietuvos šeimų, gydytojai bei šokėjai Jūratė ir Česlovas Norvaišos. Prie šios poros pasitempti teks net ir laidos kapitonams, kurie vis stebėsis, jog Jūratė ir Česlovas žaidimo metu ne tik nejaus nė lašo konkurencijos, bet dar ir nuolat vienas kitą girs ir stengsis pagelbėti.

5

Manto Katlerio komandą papildys Česlovas, o Jūratė į sukčiausius klausimus atsakyti bandys kartu su Marijonu Mikutavičiumi.

Gera nuotaika Č. Norvaiša visus laidos dalyvius užkrės jau pirmosiomis minutėmis, kai vedėjo Andriaus Žiurausko pasiprašys, kad šis jam suteiktų žodį.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Č. ir J. Norvaišos

„Jūratė apie tai nežino. Prieš atvykdamas čia, ir žinodamas, kad tai yra intelektualus žaidimas, aš nutariau pasitikrinti savo intelektą. Parašiau testą, jį išsiunčiau ir gavau atsakymą: „Česlovai, sveikinu, jūs įeinate į 30 proc. pasaulio žmonių, su tokiu žemu intelektu“. Todėl aš šiandien noriu nusiimti visą atsakomybę“, – juokaus jis.

Vis dėlto laidos eigoje pasirodys, kad tokio pareiškimo – tikrai nereikėjo. M. Katleris ir  Č. Norvaiša ras puikų būdą, kaip bendradarbiauti efektyviausiai.

„Koks protingas mano vyras!“ – po vieno Č. Norvaišos atsakymo su susižavėjimu sušuks Jūratė, o A. Žiurauskas pridės, kad vien jau faktas, kad Česlovo antroji pusė yra būtent Jūratė, puikiai įrodo tokį jos teiginį.

Tiesa, kaip ir kiekvienąkart, laidoje bus ir netikėtumų. Po vieno iš jų M. Mikutavičius netgi paprašys M. Katlerio sustabdyti savo komandos narį Česlovą, o A. Žiurauskas stebėsis, kad žaidimas įsibėgėjo milžinišku greičiu.

Kaip J. Norvaišienė nustebins M. Mikutavičių? Kodėl Mantas vienoje vietoje įsiterps prašydamas savo komandos nario nebebandyti pagelbėti priešininkams? Kas padėtų nublizginti spalvą pakeitusį varį? Ką galima panaudoti, norint apsaugoti įkrovimo laidą nuo lūžio?

Visa tai ir dar daugiau per TV3 pamatysite jau šiandien, 19.30 val. laidoje „galvOK“ su puikia Norvaišų šeima!


Rašyti komentarą...
N
Nikoll
2021-05-08 21:44:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai neidomu....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų