Šį pirmadienį, spalio 6 dieną, TV3 laida „L.T. paparacai“ pirmoji savo žiūrovams parodys, kaip Lietuvos popkaralienė Dž. Butkutė šventė savo jubiliejų.

Gimtadienio vakarą puikiai atrodžiusi scenos žvaigždė priiminėjo draugų sveikinimus, linksminosi įvairiuose Kauno klubuose, dainavo ir džiaugėsi gyvenimu, tačiau jos išvakarėse Dž. Butkutė buvo nusiteikusi filosofiškai. „Per tuos keturiasdešimt metų padariau nemažai klaidų, daug ką reikėtų taisyti, tačiau iš savo gyvenimo knygos neplėščiau nė vieno lapo“, – laidai „L.T. paparacai“ duotame išskirtiniame interviu prieš svarbią datą kalbėjo Džordana.

Ne veltui viename populiariausių savo kūrinių atlikėja dainavo: „Gimtadienis – liūdna šventė.“ Pasak jos, natūralu, jog atėjo metas pergalvoti ligšiolinį gyvenimą, įvertinti poelgius ir pagalvoti, ką norėtų pakeisti. Tiesa, likimu tikinti dainininkė mano, kad didelių pokyčių padaryti nepavyktų, nes viskas, ką daro, jai išeina natūraliai.

Po filosofinių apmąstymų gera nuotaika Džordanai grįžo tik prakalbus apie dovanas. Jubiliatė laidos žurnalistams prisipažino, kad yra vienas dalykas, kuris galėtų priversti ją nuoširdžiai šypsotis, tačiau kas, neišdavė ne tik gimtadienio šventės svečiams, bet net ir mamai. Vis dėlto vieną paslaptį atlikėja patikėjo laidos žiūrovams, kurie ją sužinos žiūrėdami „L.T paparacus“ šį pirmadienį per TV3.

Intriguojami ir pikantiški kadrai iš Džordanos Butkutės jubiliejaus bei atviras interviu su popscenos karaliene – laidoje „L.T. paparacai“ jau šį pirmadienį 19.40 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
d
daug laimės
2008-10-04 13:20:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
tau džordana daug gražių dienų tikiu kad kelias tas kuriuo ėjai tau davė daug gražių dienų aukojai tu jaunystę ir metus tau lenkėsi ir plojo gėlių tau nestokojo linkiu džordana kelias kyur dar bus tebūna jis tiesus o priekyje vien kelias kelias kelias ir jame nėra rodyklių ir ženklų į priekį eiti privalai sustoti negali tas kelias ir tik tavo - gyvenimo keliu vadinas jis
Atsakyti
0

g
gerbeja
2008-10-04 16:58:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gražiai Džordana Jūs atrodote, toliau koncertuokite, džiuginkite savo dainomis, ir jokiu būdu nepasinerkite į liūdesio minutes, juk Jūs taip daug pasiekėte gyvenime.
Atsakyti
0

b
brrr
2008-10-04 17:05:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
dvi kliuškos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų