L. Kleiza debiutuos populiariame seriale

Jau kitos savaitės pradžioje populiariame TV3 seriale „Be namų“, kuris rodomas pirmadieniais–ketvirtadieniais 20.10 val., įvyks ilgai lauktas įvykis – vaikų globos namuose apsilankys tikra krepšinio pasaulio garsenybė. Tai – Toronto „Raptors“ puolėjas Linas Kleiza, ką tik perėmęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kapitono vairą.

TV3 serialas „Be namų“ pasakoja apie jautrias vaikų globos namų auklėtinių svajones, besisukančias ne tik apie šiltų namų židinį, bet ir apie krepšinio lanką. Ne vienas jaunųjų herojų svajoja apie pergales didžiausiose sporto arenose. Kitos savaitės serijose jų laukia staigmena – jaunuosius „Be namų“ herojus aplankys krepšinio pasaulio žvaigždė L. Kleiza, kuris olimpinėse žaidynėse Londone ves mūsų krepšinio rinktinę į pergalę.

Krepšinio aikštelėje aukštaūgis – 2 metrų ir 3 centimetrų – puolėjas jaučiasi lyg žuvis vandenyje, o serialų filmavimo aikštelėje L. Kleizai viskas buvo gana nauja – anksčiau jis tėra dalyvavęs reklaminių klipų filmavimuose. „Tai galimybė išbandyti kitą karjerą. Filmuotis – sunku, bet jei reikės, galiu išmokti tekstą mintinai“, – šypsojosi L. Kleiza prieš darbų pradžią.

REKLAMA

Liepos 24–ąją, antradienį, 20.10 val. seriale „Be namų“ – krepšininko aktorinis debiutas. „Buvo įdomu filmavimo aikštelėje susipažinti su L. Kleiza. Vis dėlto jis – didelis autoritetas“, – kalbėjo vaikų globos namų auklėtinį Kobę, vieną dieną svajojantį apie pergales krepšinio aikštelėje, seriale įkūnijantis Vytautas Skarulskis.

„Man tai – vienas įspūdingiausių įvykių viso serialo filmavime", – prisipažino krepšininku besižavinti jaunoji aktorė Evita Malaškevičiūtė, „Be namų“ sukūrusi ryškų Emilijos vaidmenį.

Kokiu tikslu vaikų globos namuose pasirodys garsus krepšininkas L. Kleiza ir kaip jam seksis vaidinti patį save paaiškės jau kitą antradienį, liepos 24–ąją, 20.10 val. seriale „Be namų“ tik per TV3!

Visas anksčiau rodytas serialo „Be namų“ serijas galima žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/benamu.

„Be namų“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 20.10 val. tik per TV3!

Serialo „Be namų“ komanda (nuotr. TV3)Serialo „Be namų“ komanda (nuotr. TV3)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų