Kygo pristato naują kūrinį: prakalbo apie santykių baigtį

Norvegų prodiuseris Kygo laiko saviizoliacijoje veltui neleidžia ir kūrybai išnaudoja savo įspūdingas pažintis pramogų pasaulyje.

Kelių mėnesių bėgyje jis išleido kūrinius su ekscentriškuoju amerikiečių reperiu Tyga, švedų atlikėja Zara Larsson, britu Zaku Abelu, o dabar pasirodo ir naujausias Kygo singlas „Lose Somebody“, įrašytas kartu su žymiąja grupe „One Republic“, rašo pranešime spaudai.

Tai jau yra antras kartas, kai Kygo ir „One Republic“ apjungia jėgas. 2018 m. išėjo jų bendras kūrinys „Stranger Things“.

Po jo išėjimo grupės lyderis Ryanas Tedderis savo socialiniuose tinkluose išreiškė didžiulį susižavėjimą norvegu: „Tiems, kas nepažįsta Kygo, tai jis yra bene nuostabiausias žmogus šioje planetoje (taip pat ir beprotiškai talentingas).“

Ryanas Tedderis garsėja kaip išskirtinai produktyvi asmenybė ir nepaprastai geidžiamas kaip kompozitorius bei prodiuseris, dirbęs su tokiomis įžymybėmis kaip Adele, Beyonce, Taylor Swift. Taigi šių dviejų talentingtų muzikantų tandemas žada itin daug.

Šviežiausias Kygo ir „One Republic“ singlas „Lose Somebody“ yra apie santykių baigtį – kai tik išėjęs iš jų supranti, ką praradai.

„Labai džiaugiuosi, kad ir vėl pavyko padirbėti su Ryanu ir vaikinais. Šis mūsų bendras kūrinys yra kiek kitoks nei kiti, tačiau man jis labai labai patinka! Tikiuosi, jums irgi patiks“, – dar vakar savo socialiniuose tinkluose rašė Kygo.

Šis singlas, kartu su dar 17 kitų, tarp kurių yra ir kultinis hitas su Whitney Houston „Higher Love“, pateks į daugiau nei tris metus lauktą Kygo albumą „Golden Hour”. Jį jau galima užsisakyti iš anksto, o oficialus albumo išleidimas numatytas gegužės 29 d.

Beje, JAV roko grupė „One Republic“ planuoja dar šį rudenį antrą kartą aplankyti Lietuvą ir lapkričio 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje surengti koncertą – ar jo metu išgirsime ir emocionalųjį „Lose Somebody“?


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų