Kūdikio besilaukianti K. Kardashian: aš valgau už du

Apvalios Kim Kardashian formos dar iki nėštumo džiugino vyrų akį, tačiau dabar Kanye Westo širdies draugė tapo dar putlesnė. Kad pateisintų sekso bombos titulą, Kim nusprendė ir toliau rūpintis savo figūra.

K. Kardashian prisipažino, kad valgo už du, tačiau taip pat planuoja susikoncentruoti į tinkamai subalansuotą dietą. Kim nusprendė atsisakyti saldumynų ir marinuotų produktų. Garsenybė prasitarė, kad niekuomet tai atsakingai nesirūpino savo mitybos racionu, kaip dabar.

„Sveikas gyvenimo būdas man visada turėjo didelę reikšmę. Dabar man tai dar svarbiau, nes noriu tapti sveikesnė negu, kad buvau iki nėštumo“, – savo tikslus dėstė Kim.

„Aš visą laiką ieškau receptų ir skaitau patarimus apie sveiką maistą. Noriu įsitikinti, kad mano mažylis gauna visas jam reikalingas medžiagas. Mano prioritetais tapo subalansuotas maistas ir fitneso pratimai.“

Neseniai medikai būsimai mamai uždraudė intensyviai sportuoti, nes žvaigždei sustreikavo sveikata skrendant lėktuvu ir net iškilo persileidimo grėsmė.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų