Krivickai pasakė, kokį vardą davė kūdikiui: vadins mylimu

Laidų vedėjo Kristupo Krivicko šeimoje vis dar neatslūgsta džiaugsmas, kai balandžio 5-ąją jiedu du žmona Jurgita susilaukė penktojo vaikelio.

21

Trečiadienio vakarą žinomas vyras su gerbėjais pasidalino ir vardu, kurį išrinko savo sūnui.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Krivickai švenčia šeimos pagausėjimą: sulaukė 5-osios atžalos

Socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje jis rašė:

„Apsisprendėme. Sūnų pavadinome - Kristupas Dovydas Krivickas! Tesuteikia šie vardai stiprybės, tesaugo nuo gyvenimo išbandymų, tesuteikia laimės sėkmės ir prasmės sūnaus gyvenimo kelyje!“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar prieš kelias savaites žinomas vyras pranešė, kad jų šeimą papildė dar vienas vaikas, kurio svoris – 3990 gramų, o ūgis – 55 cm. Taip pat vyras paviešino ir neseniai pagimdžiusios žmonos Jurgitos nuotraukas.

Tiesa, kadangi 4-asis poros vaikelis gimė kiek per anksti, K. Krivickas neslėpė, kad jaudinosi ir dėl šios atžalos. „Jurgitai prieš Kalėdas buvo tam tikra krizė – jai teko gulėti ligoninėje ir galvoti, kad net ir šiuo atveju gali visaip būti. Bet parašiau padėką, nes esu labai dėkingas už tokią atidžią, kruopščią ir profesionalią priežiūrą, nuolatinį stebėjimą ir tyrimus Santaros klinikų akušerijos ir ginekologijos centro medikams. Tikrai labai daug padarė, kad viskas taip sėkmingai baigtųsi. Ir prasidėtų“, – balandžio 5-ąją kalbėjo  jis.

 

Anksčiau tv3.lt K. Krivickas pasakojo, kaip iškart po gimdymo jaučiasi jo žmona. Tąsyk vyras neslėpė geros nuotaikos. „Puikiai, labai nuostabios emocijos, viskas džiaugsmingai ir laimingai. Viskas įvyko labai sklandžiai ir sėkmingai, vaikas stiprus, sveikas, didelis. Daug nerimo mūsų atveju buvo dėl Augusto istorijos, kuri neišeidavo iš galvos, ir visą laiką kėlė nerimą“, – turėdamas omenyje tai, kad 4-asis vaikelis buvo gimęs gerokai per anksti, sakė televizijos laidų vedėjas.

Būtent tai gąsdino šeimą ir šio nėštumo laikotarpiu. „Jurgitai prieš Kalėdas buvo tam tikra krizė – jai teko gulėti ligoninėje ir galvoti, kad net ir šiuo atveju gali visaip būti. Bet parašiau padėką, nes esu labai dėkingas už tokią atidžią, kruopščią ir profesionalią priežiūrą, nuolatinį stebėjimą ir tyrimus Santaros klinikų akušerijos ir ginekologijos centro medikams. Tikrai labai daug padarė, kad viskas taip sėkmingai baigtųsi. Ir prasidėtų“, – dabar jau su šypsena kalbėjo jis.

REKLAMA

Šis gimdymas, anot K. Krivicko, praėjo ganėtinai sklandžiai: „Puiki diena – viskas įvyko labai greitai – per valandą, pusantros. Dabar jau vaikas pavalgęs, laimingai miega. Palyginus su Augustu, atrodo net kaip trijų mėnesių“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų