5-ojo vaikelio sulaukęs Krivickas negali atsidžiaugti: pasidalijo šilta akimirka

Laidų vedėjo Kristupo Krivicko šeimoje vis dar šventinės nuotaikos. Penktadienį Krivickams gimė penktasis vaikelis.

21

Kristupas socialiniuose tinkluose mielai dalijasi šiltomis akimirkomis iš asmeninio gyvenimo.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Krivickai švenčia šeimos pagausėjimą: sulaukė 5-osios atžalos

Grįžo namo

Neseniai vyras įkėlė nuotrauką, kurioje jo žmona Jurgita ant rankų laiko ką tik gimusį vaikelį.

„Na va, mažylis jau namie“, – su sekėjais instagrame žinia pasidalijo Krivickas. 

Tiesa, vyras naujienomis apie ką tik gimusį vaikelį dalijosi ir anksčiau feisbuko paskyroje: „Šiandien, balandžio 5-ąją dieną, 10 valandą 11 minučių Vilniuje, Santaros klinikų, akušerijos skyriuje, sklandžiai ir laimingai gimė mūsų su Jurgita sūnus! Mūsų taip lauktas penktasis vaikas! Daug buvo nerimo, daug pastangų ir rūpesčio, kad šį kartą viskas įvyktų laiku ir laimingai. Taip ir įvyko! Mama ir mažylis jaučiasi puikiai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems Santaros klinikų akušerijos ir ginekologijos centro gydytojams, kurie nuo pat pradžių itin profesionaliai ir dėmesingai rūpinosi ir prižiūrėjo Jurgitos nėštumą. Ypatingas AČIŪ daktarei Danutei Lištvanienei! Skyriaus vedėjui Romoaldui Juršėnui, akušerei Laima Plungienei! Sūnus gimė didelis, stiprus ir sveikas! Svoris - 3990 gramų, ūgis - 55 cm! Esame laimingi! Galite sveikinti!“

Apie tai, kad jų šeima turi pagausėti, dar anksčiau socialiniuose tinkluose pranešė pats K. Krivickas. Prie nuotraukos, kuria pranešė apie laimingą žinią, žinomas vyras prirašė: „1, 2, 3, 4....5! Svajonės pildosi! Įsimylėję ir laimingi – be galo, be krašto!!!“

Nuslūgo visos baimės

Penktadienį tv3.lt paklaustas, kaip jaučiasi, K. Krivickas neslėpė geros nuotaikos. „Puikiai, labai nuostabios emocijos, viskas džiaugsmingai ir laimingai. Viskas įvyko labai sklandžiai ir sėkmingai, vaikas stiprus, sveikas, didelis. Daug nerimo mūsų atveju buvo dėl Augusto istorijos, kuri neišeidavo iš galvos, ir visą laiką kėlė nerimą“, – turėdamas omenyje tai, kad 4-asis vaikelis buvo gimęs gerokai per anksti, sakė televizijos laidų vedėjas.

REKLAMA

Būtent tai gąsdino šeimą ir šio nėštumo laikotarpiu. „Jurgitai prieš Kalėdas buvo tam tikra krizė – jai teko gulėti ligoninėje ir galvoti, kad net ir šiuo atveju gali visaip būti. Bet parašiau padėką, nes esu labai dėkingas už tokią atidžią, kruopščią ir profesionalią priežiūrą, nuolatinį stebėjimą ir tyrimus Santaros klinikų akušerijos ir ginekologijos centro medikams. Tikrai labai daug padarė, kad viskas taip sėkmingai baigtųsi. Ir prasidėtų“, – dabar jau su šypsena kalbėjo jis.

Šis gimdymas, anot K. Krivicko, praėjo ganėtinai sklandžiai: „Puiki diena – viskas įvyko labai greitai – per valandą, pusantros. Dabar jau vaikas pavalgęs, laimingai miega. Palyginus su Augustu, atrodo net kaip trijų mėnesių“.

Vyras priminė, kad 4-asis sūnelis Augustas gimė sverdamas vos 1300 gramų, o štai šis broliukas yra tris kartus didesnis.

„Ir mamai matant, kad viskas tvarkoje, džiaugsmas dar stipresnis. Sekmadienį jau važiuosime namo“, – pranešė vyras.


Rašyti komentarą...
G
Genovaite
2019-04-08 07:28:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinimai laiminga seima juo didesne seima juo laimingesne meiles jums sveikatos maziukui
Atsakyti
-2

M
Močiutė
2019-04-08 16:47:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikatos ir ramaus nakties miegelio visai gražiai šeimai.
Atsakyti
0

.
...
2019-04-09 06:27:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia graži šeima. Aukite dideli, sveki ir gražūs.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų