Kritinės būklės Lamaro Odomo viešnamio meilužė – Kim Kardashian antrininkė

NBA krepšininkas Lamaras Odomas vis dar kritinės būklės gydomas Las Vegaso ligoninėje, kur jis atsidūrė po siautulingų nuotykių viešnamyje „Love Ranch South“. JAV Nevados policija praneša, kad garsus vyras vartojo kokainą ir lytinį pajėgumą didinančius papildus, o antradienį rastas „nereaguojantis į aplinką“.

15

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Kritinės būklės Lamaro Odomo viešnamio meilužė – Kim Kardashian antrininkė

Šalia 35 metų L.Odomo budi buvusi žmona, televizijos realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian, o kartas nuo karto iš Los Andželo atskrenda ir kiti Kardashianų klano šeimos nariai. Neaišku, kaip jie sureaguos į žinią, kuri pasirodė penktadienio rytą, kad kartu su Lamaru viešbutyje siautusi moteris yra labai panaši į Khloe sesę Kim Kardashian.

Tokį panašumą tarp moterų įžvelgė keli bulvariniai naujienų portalai, kurie nuo pat L. Odomo nelaimės kelia daug keistų teorijų. 

Kai L.Odomas buvo nuvežtas į ligoninę, per 24 valandų laikotarpį toje gydymo įstaigoje buvo pastebėta ir Kh.Kardashian mama Kris Jenner, taip pat jos seserys Kourtney ir Kim Kardashian bei Kendall Jenner.Kris trečiadienį nutraukė tylą ir paprašė savo sekėjų socialiniuose tinkluose palinkėti stiprybės jos žentui.

„Prašau, melskitės už Lamarą #mūsų kovotoją“, - parašė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų