Kritinės būklės Angeliną Jolie ištiko psichinis protrūkis

Akivaizdu, jog aktorės Angelinos Jolie (40) gyvenimas ir toliau tyrinėjamas po didinamuoju stiklu. Šešių vaikų mamos fizinė būklė kaip niekad silpna, tačiau darbų atsisakyti ji nė neketina.

36

Naujausios kino juostos „First They Killed My Father“ filmavime, kurią režisuoja būtent A. Jolie, aktorę ištiko psichinis protrūkis. Moteris įamžinta ne itin patogioje situacijoje: paparaciai ją pričiupo silpnumo minutę, kuomet rėkdama ir emocionaliai mosikuodama rankomis ji nurodinėjo filmavimo komandos nariams.

Nemažai apkalbų susilaukė ir faktas, jog nei A. Jolie, nei jos vyras Bradas Pittas, kurio filmas „The Big Short“ buvo nominuotas, nedalyvavo šių metų „Oskarų“ teikimo ceremonijoje. Manoma, kad pora atsisakė dalyvauti dėl pašlijusios aktorės sveikatos.

Pastarieji metai A. Jolie buvo itin sunkūs, moteris, dėl vėžio grėsmės, ne tik neteko abiejų krūtų, jai buvo pašalintos ir kiaušidės. Tiesa, net nepraėjus savaitei po mastektomijos operacijos, jai buvo įdėti krūtų implantai. Įprastai tokios procedūros atliekamos tik po 2 ar 3 mėnesių.

REKLAMA

Negana to, atimi šaltiniai skelbia, kad A. Jolie ir B. Pitto santykiai itin pašliję. Garsi moteris nesveria net 40 kg, atsisako valgyti kietą maistą, vartoja tik skysčius ir neretai visą dieną praleidžia tiesiog gulėdama lovoje. B. Pittas kreipėsi į medikus prašydamas pagalbos, kurios jo žmona kategoriškai atsisako.

Užgriuvusios problemos gerokai pablogino ir šeimyninius santykius. Užsienio žiniasklaida skelbia, kad garsi pora jau metus miega skirtinguose miegamuosiuose.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kritinės būklės Angeliną Jolie ištiko psichinis protrūkis

 


Rašyti komentarą...
H
HDD
2016-03-12 16:33:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai, kad nieko naujo, nes dalis straipsnio jau ankščiau buvo parašyta.
Atsakyti
0

B
Balionėlis
2016-03-17 08:28:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokia grazi moteris buvo, o taip issidarke. Gal susitvarkys sveikata....
Atsakyti
0

k
kien
2016-03-18 10:47:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laikykis, mieloji... vistiek nuostabiai atrodai..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų