REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
K. Rimienė – apie tai, kaip laidoje „Pasaulis pagal moteris“ pavyksta prakalbinti vyrus: „Niekuomet jiems nemeluoju ir visuomet atsakau tą patį“  (nuotr. A. Šimkienės)

Jau daugiau nei 6 metus žiūrovus džiuginanti laida „Pasaulis pagal moteris“ nuo naujojo TV3 sezono grįžta į TV ekranus. Ir nors laidos pavadinimas išduoda, kad čia daug kas sukasi aplink moterišką pasaulėžiūrą, iš tiesų čia niekuomet neužmirštami ir vyrai – vedėja bei floristikos dizainerė Kristina Rimienė jau išgirdo daugybę atvirų prisipažinimų, o papasakotos istorijos nugulė ir žiūrovų prisiminimuose.

5

Jau daugiau nei 6 metus žiūrovus džiuginanti laida „Pasaulis pagal moteris“ nuo naujojo TV3 sezono grįžta į TV ekranus. Ir nors laidos pavadinimas išduoda, kad čia daug kas sukasi aplink moterišką pasaulėžiūrą, iš tiesų čia niekuomet neužmirštami ir vyrai – vedėja bei floristikos dizainerė Kristina Rimienė jau išgirdo daugybę atvirų prisipažinimų, o papasakotos istorijos nugulė ir žiūrovų prisiminimuose.

REKLAMA

Laidos sėkmės paslaptis

Kaip pasakoja Kristina, prie laidos kiekvieną sezoną dirba gausi kūrybinė komanda. Visi jie aktyviai ieško aktualiausių temų, gvildena idėją ir rūpinasi svarbiausiu momentu – kas kiekvieną sekmadienį taps laidos pašnekovu, rašoma pranešime spaudai.

„Maloniausia, kai pavyksta prakalbinti tokį žmogų, kuris, atrodo, interviu neduoda išvis niekam. Tai – didžiausias džiaugsmas ir malonumas“, – pasakoja K. Rimienė, su kuria pasikalbėti sutiko išties ne vienas beveik niekuomet apie savo asmeninį gyvenimą neatviraujantis žinomas žmogus.

REKLAMA
REKLAMA

Laidos anonsas:

Anot floristės, „Pasaulis pagal moteris“ sėkmės receptas labai paprastas – ši laida skleidžia pozityvumą, o tai padeda atsiverti ir pašnekovams.

REKLAMA

„Mes niekuomet nesivaikome skandalų, geltonųjų puslapių antraščių. Gvildenamos temos yra gana aktualios – apie tai, kas vyksta aplink, kas susiję su šeima, kasdieniu gyvenimu. Neturime vienos, specifinės pakraipos, kuri ribotų mūsų pašnekovus ar leistų jiems sakyti, kad jiems ši laida netinka. Manau, kad tai paskatina žmones prisijungti su savo tematika“, – įsitikinusi laidos vedėja.

Interviu, prieš kuriuos ima jaudulys

Kaip pasakoja Kristina, dabar jaudulys prieš interviu – retas svečias. Tiesa, anksčiau, ypatingai pačioje pradžioje, pirmaisiais „Pasaulis pagal moteris“ gyvavimo metais, viskas buvo kiek kitaip.

REKLAMA
REKLAMA

„Kelias buvo nelengvas, bet aš džiaugiuosi jį įveikusi. Tikrai jaučiuosi esanti savo vėžiose – man labai įdomios mano pašnekovų istorijos, norisi pažinti žmogų, kurį iš televizijos ekrano įsivaizdavau visai kitaip. Jei pokalbio metu žmogus šitaip nustebina, tai tampa maloniausiu atradimu“, – sako ji.

Tiesa, net ir dabar pasitaiko atvejų, kai interviu gaubia nežinia, o kartu su ja ateina ir šioks toks nerimas. 

„Paskutinį kartą taip buvo praėjusį sezoną, kai kalbinau Sviatlaną Cichanouskają. Tuo metu buvo daug klausimų – nežinojome, kiek laiko su ja turėsime, ar ji sutiks atsiverti. Tokių atvejų pasitaiko, bet vis rečiau ir rečiau. Aš tuo džiaugiuosi, nes manau, kad ir pačiam žmogui maloniausia kalbėti tuomet, kai darai tą kaip lygus su lygiu, o ne vien klausimai-atsakymai formatu, visiškai atsistojus į žurnalisto poziciją“, – įsitikinusi K. Rimienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ką sako į laidą pakviesti vyrai?

Laidos pavadinimas skelbia, kad tai – „Pasaulis pagal moteris“, tačiau čia daugybę kartų jautriausiomis temomis prakalbo ir vyrai. Tad kurie – vyrai ar moterys – atviroms temoms pasiduoda lengviau?

„Norėtųsi sakyti, kad labai lengvai galiu prakalbinti vyrus, bet iš tiesų viskas priklauso nuo asmenybės, su kuria kalbiesi (šypteli). Tiesa, pasitaiko ir taip, kad kai kviečiu į laidą vyrą, sulaukiu atsakymo, jog „tai – laida moterims“. Niekuomet jiems nemeluoju ir visuomet atsakau tą patį – juk moterims išgirsti apie vyrus ir yra įdomiausia. Tada jie persigalvoja ir sutinka sudalyvauti laidoje“, – atvirauja K. Rimienė.

REKLAMA

O neretai pasitaiko ir taip, kad pokalbio metu pašnekovas kardinaliai pasikeičia: „Smagiausia yra tuomet, kai po kelių klausimų iš pradžių tave tyrinėjęs žmogus – nesvarbu, vyras ar moteris – galiausiai pradeda atsiverti. Neretai būna ir taip, kad filmavimo pabaigoje mes išsiskiriame kaip geriausi draugai. Dažniausiai per pusvalandį ar valandą įsišnekame tiek, kad nė nepastebime, kur prabėgo tas laikas – taip be jokių stabdymų nufilmuojame visą pokalbį.“

REKLAMA

Vis dėlto į laidą telpa ne viskas, ką norėtųsi parodyti žiūrovams. „Visuomet geros medžiagos turime daugiau nei trunka laida, nebent pašnekovą riboja laikas. O jei laikas riboja mus, kartais net ir komandai filmavimo metu mojant, pokalbio baigti negaliu, kol neišklausiu visko, kas man įdomu. Kartais pokalbį planuoju viena linkme, o žmonės atsiveria kita. Lieka daug neatsakytų klausimų, o aš būtinai noriu sužinoti visus atsakymus – tikiu, kad to nori ir žiūrovas“, – pripažįsta K. Rimienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Floristinis desertas“ šiemet nustebins ir dar labiau

Laidos žiūrovai kiekvieną sekmadienį išgirsta ne tik įkvepiančių pokalbių – kartu su laidos vedėja jie turi galimybę mokytis kurti ir puikiausią puokštę, galinčią papuošti namus. O šiemet rubrikoje „Floristinis desertas“ žiūrovai sužinos ir dar daugiau subtilybių, gaubiančių floristikos pasaulį.

Kaip pasakoja K. Rimienė, šįkart laukia nemažai reportažų iš įspūdingiausių floristikos renginių, kurie daugeliui iš mūsų vis dar atrodo paslaptingi. 

REKLAMA

„Tokių laidų bus – man visuomet smagu pasidalinti patirtimi iš tokių įvykių. Labai džiaugiuosi ir manau, kad laidą „Pasaulis pagal moteris“ stebi ne tik floristai – dažnai sulaukiu pastebėjimų, kad buvo įdomu matyti, kaip, kur ir kada vyksta įvairūs floristų renginiai“, – pasakoja ji.

Jau pirmosiose sezono laidose žiūrovai turės progą pamatyti tokių įspūdingų renginių užkulisius. „Šįkart laidoje nušviesime 25-ąjį „Floramour“ renginį, kuriame bus gausus floristiskos dizainerių būrys, daugybė tūkstančių žiedų. Taip pat lankysiuosi floristų Europos taurėje – tarptautiniame floristų čempionate, kuris vyks Lenkijoje. O per Žolines kartu su drabužių dizainere Giedre Sunklodaite ir papuošalų kūrėja Svetlana Šliževičiene pristačiau kolekciją. Pažadu, įspūdžių bus iš visur!“ – intriguoja K. Rimienė.

Laida „Pasaulis pagal moteris“ – nuo rugsėjo 11 d., sekmadieniais, 10 val.!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų