Kristina Ivanova gimtadienį švenčia nuo pat ryto: aš laiminga

Grupės „Magnit“ lyderė bei populiaraus grožio salono savininkė Kristina Ivanova švenčia gimtadienį – šiandien žinomai merginai suėjo 29-eri.

25

Akivaizdu, kad bėgantys metai Kristinai – jokia kliūtis. Sėkmingai savo verslą plėtojanti jauna moteris, rodos, pasiekė viską, ko trokšta širdis.

„Aš laiminga ir šypsausi kaip saulė, nes šiandien mano gimtadienis!!!“, - džiaugsmingai rytą pradėjo K. Ivanova ir „Facebook“ tinkle pasidalino nuotrauka, kurioje ji plačiai šypsosi.

Netrukus po šiuo įrašu pasipylė dešimtys nuoširdžių sveikinimų ir palinkėjimų, kad ateinantys metai būtų dar geresni.

Savo išvaizda mėgstanti eksperimentuoti Kristina žavi savo jaunatvišku stiliumi ir dažniau nei metų laikai besikeičiančia šukuosena.

„Esu scenos žmogus, kuris nebijo pokyčių, iššūkių ir nuolat keičia savo įvaizdį“, - tv3.lt anksčiau yra sakiusi atlikėja.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kristina Ivanova gimtadienį švenčia nuo pat ryto: aš laiminga

Grožio srityje dirbanti Kristina kasdien susiduria su klienčių klausimais, tačiau, pasak jos, svarbu ne tik išvaizda, bet ir žmogaus vidus.

„Mano pirmas patarimas moterims – pamilkite save, o tada spinduliuosite meile ir pritrauksite malonius žmones. Koks tu, tokia ir tavo aplinka, tokie žmonės tave ir supa. Siūlau atrasti save, nebijoti bandyti, keisti savo stiliaus, plaukų spalvos ar šukuosenos“, - įsitikinusi Kristina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų