Kristina Ivanova apie alkoholio žalą: dėl ko jūs gyvenate?

Nenuostabu, kad praradus reikiamą dozę saulės spindulių bei pajutus šaltį pasireiškia nuotaikos trūkumas. Norisi įsivynioti į apklotą ir tiesiog kiurksoti prie televizoriaus. Nors dieną antrą atrodo, kad nieko geriau gyvenime negali nutikti, vėliau ima kankinti jausmas tarsi per ilgai sėdi vienoje vietoje, esi nenaudingas ir t.t. Kokių tik liūdnų minčių neatsiranda tuomet! Liūdna, bet tas mintis neretai mėginame pašalinti alkoholiu, bet tai padeda tik kelioms valandoms, vėliau nemalonus jausmas tik padvigubėja.

90

(90 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Kristina Ivanova alkoholio atsisakė dėl šeimos gerovės

Apie alkoholio žalą galėtume kalbėti dienų dienas. Šia tema savo nuomonę išreiškė ir jau ilgą laiką alkoholio visai nevartojanti grupės „Magnit“ narė ir grožio salono savininkė Kristina Ivanova, kurią sukrėtė liūdnos naujienos apie ligoninėje atsidūrusį „Lemon Joy“ narį Igorį Kofą.

„Mielieji, pradėkime apie tai kalbėti garsiai, mes sukamės tame pačiame rate ir galime vieni kitiems padėti. Kai manęs paklausė, kodėl būdama tokia jauna atsisakiau alkoholio, aš pasakiau, kad visų pirma dėl savęs ir dėl savo artimųjų, kuriuos myliu.

REKLAMA

Kiekvienas šeimoje turime istorijų, kurias išgyvename tik patys. Visi lekiam, skubam, sakome, kad neturime laiko, esame pikti. O paklauskite savęs, dėl ko taip su jumis vyksta? Dėl ko jūs gyvenate? Tik jūs patys galite sustabdyti tą karuselę, kurioje sukatės. Bendraukime, skleiskime pozityvumą, valykime ne tik savo kūną, bet ir savo sielą. Aš tikiu, kad geras žodis, šypsena kartais išgelbėja pasaulį, kad ir kaip banaliai tai skambėtų.“ – socialiniame tinkle rašė Kristina Ivanova.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų