tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dainininkė, verslininkė Kristina Ivanova švenčia trisdešimt penkerių metų gimtadienį ir savo grožio studijos „Kristina“ dešimties metų jubiliejų. Žinoma moteris į išskirtinę šventę pakvietė artimiausius bičiulius, kurie negailėjo jubiliatei komplimentų ir išskirtinių dovanų.

Dainininkė, verslininkė Kristina Ivanova švenčia trisdešimt penkerių metų gimtadienį ir savo grožio studijos „Kristina“ dešimties metų jubiliejų. Žinoma moteris į išskirtinę šventę pakvietė artimiausius bičiulius, kurie negailėjo jubiliatei komplimentų ir išskirtinių dovanų.

REKLAMA

„Šiemet gimtadienis man išties ypatingas, nes turiu dvi progas švęsti. Taip sutapo, kad ir man, ir mano grožio studijai sukanka labai simboliniai skaičiai. Kalbant apie savo gimtadienį, galiu pasakyti, kad dar niekada nesijaučiau tokia rami. Per tiek metų jau spėjau patirti daugybę dalykų, suprasti, kokiomis vertybėmis noriu vadovautis ir puoselėti. Išmokau daug įvairių pamokų, kurios man padeda gyvenime, scenoje ir versle. Šiandien šalia manęs – visi artimiausi žmonės, esu jiems labai dėkinga už palaikymą, buvimą kartu ir skatinimą nepasiduoti bei visada siekti savo tikslų“, – šventės akimirkomis dalinasi K. Ivanova.

Kalbėdama apie savo grožio studiją „Kristina“, K. Ivanova sako, kad verslą gali sukurti kiekvienas, sudėtingiausia – jį išlaikyti ir paversti sėkmingu, rašoma pranešime spaudai.

REKLAMA

Dešimt metų grožio srityje besisukanti žinoma moteris sako, kad jos sėkmės paslaptis – atvirumas ir bendravimas su klientais tarsi kiekvienas būtų jai artimas draugas: „Nuo pat grožio studijos įkūrimo išsikėliau sau tikslą – su kiekviena savo kliente turėti tokį ryšį dėl kurio nebūtų gėda. Man patinka žmonėms patarti, pasiūlyti tokių priemonių ar paslaugų, kurios tikrai išbandytos, įvertintos ir kuriomis galima pasitikėti. Niekada nedirbau taip, kad bet kokia kaina užsidirbti kuo daugiau pinigų, manau, toks kelias užtikrintų tik nesėkmę. Galbūt, būtent tai man ir padeda ne tik išsilaikyti šiame versle, bet ir kasdien tobulėti bei sulaukti vis daugiau pripažinimo.“

REKLAMA

Susirinkusių svečių laukė išskirtinės vaišės – specialiai vakarui įmantrius užkandžius ruošė garsenybių itin vertinamas virtuvės šefas Rokas Galvonas. Gastronominiai maisto šedevrai stebino ne vieną svečia. Mėgstamais K. Ivanovos desertais rūpinosi „Dolce Amor“ desertinė.

Šventine atmosfera ir nuostabiomis dekoracijomis rūpinosi K. Ivanovos mėgstama dekoracijų įmonė „Mirata“. O visu šventės organizavimu rūpinosi K. Ivanovos gera bičiulė Virginijos renginių oraganizavimo įmonė „Lejevents“.

REKLAMA

„Šventėje daug baltos ir šviesios spalvos, tai simbolizuoja naujumą. Esu iš tų žmonių kuri visada labai mėgsta viską planuoti, tačiau viskas keičiasi, šiuo metu man labai patinka frazė „bus kaip bus“. Tai nereiškia, kad atsipalaiduoju, nieko nedarau ir atiduodu viską į likimo rankas. Anaiptol, tiesiog dabar išmokau, kad kartais reikia daugiau dėmesio skirti ir sau. Lengviau priimti gyvenimo iššūkius ir jų neišsižadėti, nes viskas, kas su mumis nutinka turi tam tikrą priežastį. Reikia mažiau nerimauti dėl ateities ir džiaugtis akimirkomis. Šiandien mane supa daugybė mylimų žmonių, kuriems aš rūpiu ir kurie manimi tiki. Man – tai pati geriausia dovana, žinoti, kad gyvenime darau kažką teisingai, jei tiek žmonių mane myli, klientai pasitiki, o aš pati galiu jaustis taip, lyg gyvenčiau gražiausiame savo gyvenimo momente.“

Nors ši šventė buvo skirta artimiausiems bičiuliams, visgi K. Ivanova nepamiršta ištikimų klientų ir jau greitai žada išties stebinančių naujienų: „Iš savo klientų sulaukiu daugybės palaikymo, paskatinimo nuolat plėstis, ir daugybės nuoširdžių, širdį paliečiančių padėkos žodžių. Mano grožio studijos pasisekimas lėmė tai, kad gimė dar vienas verslas – elektroninė parduotuvė ir prekinis ženklas „Kristina Beauty“. Jau dabar ruošiu daugybę naujienų ir staigmenų, kurios tikiu, sužavės ne vieną. Noriu, kad šį mano ir mano grožio studijos gimtadienį švęstume visi kartu, tad sekit naujienas, aš jus visus labai vertinu ir noriu nustebinti.“

Dieve, kokios naujienos. Kokios gviazdos! Kokia Lietuva! Pripūsti silikono teletabiai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų