Kriminalinėje dramoje „Rajone“ D. Kozlovskis tampa blogu berniuku: tokio jo dar nematėte

Žinoma aktorė, modelis, o dabar ir režisierė Olga Zujeva („Keista meilė“ angl. „Love is Strange“ ir „Treneris“) šiemet žiūrovams pristato įsimenančią kriminalinę dramą „Rajone“ (angl. „In the Hood“), rašoma pranešime spaudai.

10

Nors apie talentingąją gražuolę iš Vladivostoko visi sužinojo dėka jos mylimojo – aktoriaus Danilos Kozlovskio, ji jau spėjo įrodyti, kad talentu ir užsispyrimu nė kiek nenusileidžia savo gyvenimo draugui. Dar iki jų romano Olga jau žavėjo pasaulio podiumus, nusifilmavo šalia Angelinos Jolie Holivudo hite „Druska“ (angl. „Salt“).

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Filmas „Rajone“

Filmas „Rajone“ pasakoja istoriją apie Vovą (akt. Ilja Malanin) ir jo geriausią vaikystės draugą Kisą (akt. Danila Kozlovski), kurie diena iš dienos savo rajone užsiima įvairiais nelegaliais darbeliais, atnešančiais jiems nemažus pinigėlius. Lengvas uždarbis leidžia bičiuliams gyventi plačiai. Linksmybės, aštrūs pojūčiai ir trumpalaikiai malonumai tampa jų kasdienybe.

Meilė vaikinams taip pat nėra svetima. Pamačius jauną gražuolę šokėją Sonią (akt. Angelina Strečina), netgi tokiam užkietėjusiam chuliganui ir muštynių asui Vovai suvirpa širdis. Jo santykiai su Sonia tampa slapti, nes vyriška draugystė jam yra svarbiausia , o meilės reikalai, pagal jį, „kietam bičui“ nedera.

Tačiau vieną dieną viskas kardinaliai pasikeičia, kai draugai gauna itin patrauklų ir pelningą užsakymą. Tačiau jei jo imsis, patys taps visiškai savęs negerbiančiais šunsnukiais. Koks bus vaikystės draugų pasirinkimas?

Ar jiems pavyks išlaikyti ilgametę draugystę ir suvokti, jog gyvenimas nėra vien linksmybės, sužinosime jau netrukus, nuo spalio 19 dienos kriminalinėje dramoje „Rajone“.

Be aktorių Ilja Malanino ir Danilos Kozlovskio filme pamatysime ir pastarojo mylimąją Olgą Zujevą, kuri ne tikrežisavo šią juostą, bet ir parašė jai scenarijų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų